Stand na Ronde 7

MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. KiNG B914.5232.53.53.5-
2. DSC A91322.52.52.5-3.5
3. EGS A613.511.5-344
4. De Baronie A511.51.51.52.5-24
5. De Stukkenjagers C510.50.5-1.522.54
6. De Drie Torens B5101.51-232.5
7. 't Paardje A150.5-021.51
8. De Baronie C02-0.50001.5

Team Uitslagen

Datum Thuis Uit Score
24-04-2020 KiNG B De Baronie C
21-04-2020 De Baronie A De Drie Torens B
22-04-2020 De Stukkenjagers C EGS A
25-04-2020 't Paardje A DSC A

Persoonlijke uitslagen

KiNG B - De Baronie C

Nog geen uitslag bekend.

De Baronie A - De Drie Torens B

Nog geen uitslag bekend.

De Stukkenjagers C - EGS A

Nog geen uitslag bekend.

't Paardje A - DSC A

Nog geen uitslag bekend.