Stand na Ronde 6

MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. HMC Den Bosch A914-2-33.532.5
2. De Stukkenjagers A812-222.52.53-
3. KiNG A611.5223.5--22
4. De Pion A510-20.51-2.54
5. Dubbelschaak A49.511.5-32-2
6. De Drie Torens A490.51.5--223
7. HSC A27.51121.5-2-
8. WLC A26.51.5-2021-

Team Uitslagen

Datum Thuis Uit Score
12-05-2020 Dubbelschaak A HSC A
12-05-2020 WLC A De Stukkenjagers A
15-05-2020 HMC Den Bosch A De Pion A
11-05-2020 De Drie Torens A KiNG A

Persoonlijke uitslagen

Dubbelschaak A - HSC A

Nog geen uitslag bekend.

WLC A - De Stukkenjagers A

Nog geen uitslag bekend.

HMC Den Bosch A - De Pion A

Nog geen uitslag bekend.

De Drie Torens A - KiNG A

Nog geen uitslag bekend.