Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Boogert , W.A. (Willem),79790261596
Crane , A. (Alex),76441641645
Dogterom , J.L. (Jan Leendert),71619021514
Duuren van, F. (Frank),75197541533
Ermes , M. (Marc),82491641657
Graumans , R. (Ron),76441531517
Leeuw de, C.A. (Kees),74329091576
Pardoel , F.F.C. (Fred),81140621615
Stafleu , M. (Michiel),80966711642
Zaal , N. (Nico),74467361412
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans , M. (Miep)87727751070
Antonissen , M. (Michiel)69610091922
Bayings , F.T. (Frans)61591531473
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321990
Boeren , P. (Paul)78739651502
Boogert , W.A. (Willem),79790261596
Brinke te, J. (Jan)59960120
Compagner , D. (Daniël)82793921349
Crane , A. (Alex),76441641645
Creuels , F.M.J. (Frank),71930431667
Creyghton , M. (Maurits)61843981462
Daniels , H.A.M. (Hennie)73936281702
Deijkers , G. (Gideon)84974230
Dielissen , G.J.M. (Gerjos)81987621542
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman , S. (Sebastiaan)84812531922
Dogterom , J.L. (Jan Leendert),71619021514
Dongen van, C.P.A.M. (Kees),61279241699
Duuren van, F. (Frank),75197541533
Ermes , M. (Marc),82491641657
Fakkel , E.J. (Eduard)78140041607
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391293
Gietelink , D.A. (Dirk)87954901166
Godderij , P.J.M. (Jo),86593871714
Goossen , R.C.L. (Rolf),87129461739
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde , G. (Gerard)87236821251
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans , R. (Ron),76441531517
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis , H. (Hein),84069151413
Hahn , G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers , C.A.M. (Carlos)67757691935
Hendriks , A.F.C.J. (Zef),81562691525
Hengst den, S. (Simon)60836601493
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts , H. (Hein)78879131878
Ikouaa , N. (Nassim)88352990
Jansma , B. (Bouke)83293541659
Jong de, F. (Frank)83590651854
Kapitany , K. (Karoly),66236391643
Khurana , A. (Aanya)88431200
Kleyn , J. (Jan),85696601374
Koeman , J.J. (Ko)86379701081
Kooten van, W.P. (Willem),84524991478
Korsse , J. (Hans),71298701624
Leeuw de, C.A. (Kees),74329091576
Lessmann , E.A.B.M. (Edwin),61177051838
Li , H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg , B. (Bas),78387321606
Linden van der, W. (Willem),72910971962
Martens , A.L. (Astrid),85507291360
Martens , L. (Levi)86265080
Martens , L. (Liecke)87960950
Martin Zamora , I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel),82151961638
Merwijk van, M. (Matthijs),83728151731
Mies , E. (Edwin)87579911133
Namen , L. (Lev)88353100
Nooren , B. (Bibi)87466720
Nooren , M. (Mijntje)88316800
Oomen , A.M.J.G.M. (Rens)71287041991
Ooms , C. (Kees),80802701848
Pardoel , F.F.C. (Fred),81140621615
Portengen , G.J. (Gertjan),84215781317
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Roestel van, J. (Jan),72229081772
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten , J.G.H. (Joost),61944081744
Ruyter de, R. (Rob),67423621292
Scherbeijn , C.T.M. (Cor)75781201707
Severeijnen , P.M.M. (Peter),59715041783
Shabanaj , A. (Alda)85337781875
Slagboom , A.J. (Arno)77714561864
Smet de, S. (Sander),78633721611
Smidt , M. (Mart)84700770
Smits , M. (Mark)75526662103
Stafleu , M. (Michiel),80966711642
Straathof , D. (Dick),61352831862
Sulman , J.W.F. (Jan),83163851658
Taminiau , L. (Lode)88390720
Tellekamp , R. (Rowena)78570251580
Tienhoven , T. (Ties)88084921154
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571104
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Vermetten , F. (Frank)87727861165
Verstappen , H.W.M. (Henk),61954311858
Vingerhoeds , R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar , G.J. (Gert),60074961734
Vreugdenhil , S.A. (Sier)8418839826
Westendorp , R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse , J. (Jasper),62313021840
Willemars , M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn),75090841717
Zaal , N. (Nico),74467361412
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Bruys , P.A.F. (Piet),74802641571
Gordijn , D.G. (Daan),86535130
Haverhoek , J.M. (Jan),74489801486
Hertogs , A.T.W. (Ton),63661181666
Hoff van 't, A. (Alexander),84468561058
Hopmans , W. (Wesley),86567141285
Kunst , R.C.F. (Robert),76693981651
Liekens , R. (Ronny),79242021739
Linden van der, G.A.M.J. (Bert),75786041405
Lindhout , D.J. (Danny),74489581523
Looff de, K. (Kees),86594421557
Quinten , L. (Laurens),61945071628
Vilarnau , J.J. (Enrique),83009191668
Vliet van, A. (Ton),75883281650
Winterberg , D.L.N.A. (Dion),87134960
Winterberg , S.J.A.C. (Solon),87135400
Chen , D. (David),85321171084
Kasteren van, B. (Bart),72237331715
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boer , B.C.A. (Bram)87576170
Boer , O.A.C. (Olivier)87576280
Bruschke , A. (Alexander),83841561795
Bruys , P.A.F. (Piet),74802641571
Chen , D. (David),85321171084
Demmers , P.J. (Pieter-Jan),73706821585
Dijkmans , J. (Jelte)87731380
Dongen van, E.J. (Edwin)77773191953
Dort van, L. (Lars)78430111879
Duynstee , B. (Bjoyd)88201190
Eekelen van, J. (Jeroen)84850810
Eekelen van, M. (Martijn)85252200
Eestermans , L. (Luna)88201300
Eestermans , R. (Raoul)87398520
Engels , D. (Devy)88439010
Gastel van, D.J.L. (Delano)83057260
Gordijn , D.G. (Daan),86535130
Goris-Schouwstra , A.T.C. (Adry),60162191597
Graaf van der, V.A. (André),79153251922
Groenveld , H.A.G. (Henry),85222831704
Hattem van, J.M.J. (Jasper)87575840
Haverhoek , J.M. (Jan),74489801486
Heerebeek van, W.N.V. (William)87455170
Herck van, M. (Marcel)76140572058
Hert de, O.R. (Oliver),74489911879
Hertogs , A.T.W. (Ton),63661181666
Heuvel van den, F.G.J. (Finn)86370350
Hoedelmans , T. (Tijn)86534250
Hoff van 't, A. (Alexander),84468561058
Hooijdonk van, S. (Sammie)88201410
Hopman-Been , R. (Rob),85695171861
Hopmans , W. (Wesley),86567141285
Houten van, H. (Henk),79720081468
Huang , K. (Kevin)87965790
Huibregtse , T.E.B. (Tristan)88201520
Hussein , E.A.H. (Abdulhamid)88246620
Ismail , S. (Samir)88202070
Jansen , W.R.J. (Wessel)87398960
Kaijser , C.F.L. (Fred)82437961542
Kalle , E.C.G. (Erwin),82329282074
Karel , F.J. (Finn)86534690
Karel , T.A. (Tobias)88201630
Kasteren van, B. (Bart),72237331715
Kasteren van, S. (Saphyra)87576060
Keijzer , T. (Tom)88201740
Kraaijeveld , P. (Peter)61153071723
Kunst , F.K.A. (Floor)86961930
Kunst , R.C.F. (Robert),76693981651
Kunst , W.J.M. (Wouter)85646990
Lambregts , F. (Frank)80906761006
Liekens , R. (Ronny),79242021739
Linden van der, G.A.M.J. (Bert),75786041405
Lindhout , D.J. (Danny),74489581523
Looff de, K. (Kees),86594421557
Luijkx , M. (Marieke)86667790
Minyeyevtsev , S. (Semen)81082652080
Nunnikhoven , J.A. (Hans),69007181824
Osinga , A. (Angelique),83022061871
Paardekam , R.A. (Rene),72729581701
Parsai , A. (Ali)85525661787
Peleman , T. (Tony)83733322049
Peters , J.F.B. (Joppe)86961820
Poel van der, J.A. (Jochem)87576390
Poel van der, M. (Melissa)87909360
Punt , R. (René),62844211822
Putte van de, B. (Bas),82868831733
Quinten , L. (Laurens),61945071628
Room , C. (Casper)86533480
Schilt van, E. (Evalijne)85925950
Schilt van, T. (Tano)86534470
Schoones , M.S. (Martin)87135290
Schouten , F. (Freek),75358692063
Severijnen , J.A.P. (Arjon)78942932149
Smit de, M. (Martin),61733651744
Tack , N. (Neri)86533260
Tahan , Z. (Zouhair)87952150
Uden van, K. (Koen)86978320
Vilarnau , J.J. (Enrique),83009191668
Vliet van, A. (Ton),75883281650
Vriens , L. (Levi)87575950
Winterberg , D.L.N.A. (Dion),87134960
Winterberg , S.J.A.C. (Solon),87135400
Zanten van, A.J. (Andre)85666460
Zeidan , A. (Alesar)88303160
Zeidan , M. (Maria)88303050
Niet opgekomen00000