Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Bongers , G.J.M. (Joop)69601291673
Driessen , L.M.H.E. (Léon)74599141742
Geluk , P.P. (Peter Paul)77937421529
Hempelman , R. (Robert)83057591566
Hempelman , R. (Rogier)83057701581
Keijzers , J.H.M. (Hans)62566351589
Neggers , S.M.J. (Bas)81580071638
Rademaker , S.J. (Koos)82746841753
Torn , D.A. (Daniel)82164941936
Vonk , J.S.W.M. (John)72411131723
Reusink , J.G. (Hans)77357391591
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Böhmer , E.M. (Emile)80901481452
Bekkering , R. (Ronald)87192271193
Bongers , G.J.M. (Joop)69601291673
Boomen van den, S. (Sjoert)87903970
Brussel van, P.J.M. (Peter)75516101480
Driessen , L.M.H.E. (Léon)74599141742
Dujardin , G.C.M. (George)62003811512
Duren van, J. (Jeroen)87237591010
Geluk , P.P. (Peter Paul)77937421529
Gevel van de, M.A.J.M. (Rinus)88326700
Grouw la, C. (Carel)84952011133
Hempelman , R. (Robert)83057591566
Hempelman , R. (Rogier)83057701581
Iyer , A. (Arvind)8522778997
Keijzers , J.H.M. (Hans)62566351589
Keizer de, M.J.M. (Rinus)59930091490
Leuken van, C.M.G. (Cor)61921201376
Lier van, A.J.M. (Anton)60909421366
Mens van, R. (Reinoud)83100931298
Neggers , S.M.J. (Bas)81580071638
Odijk van, S. (Siebren)88245300
Oetelaar van den, A.J.M.A.M. (Edwin)79629661596
Otjens , P. (Pascal)85443930
Rademaker , S.J. (Koos)82746841753
Reusink , J.G. (Hans)77357391591
Spruijt , J.M.J. (Jan)61907561516
Teunissen , J.F. (Jip)87568470
Torn , D.A. (Daniel)82164941936
Velden van der, G. (Guus)85605630
Vlemmix , R. (Rink)88223630
Vonk , J.S.W.M. (John)72411131723
Warbout , D. (Dick)76542621341
Weebers , E.L.P.M.M. (Leontien)82819661013
Zimmerman , M. (Marieke)8499546841
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boogert , W.A. (Willem)79790261601
Crane , A. (Alex)76441641641
Dogterom , J.L. (Jan Leendert)71619021532
Duuren van, F. (Frank)75197541572
Ermes , M. (Marc)82491641649
Graumans , R. (Ron)76441531485
Leeuw de, C.A. (Kees)74329091556
Pardoel , F.F.C. (Fred)81140621630
Stafleu , M. (Michiel)80966711690
Zaal , N. (Nico)74467361412
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans , M. (Miep)8772775987
Antonissen , M. (Michiel)69610091929
Bayings , F.T. (Frans)61591531463
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321932
Boeren , P. (Paul)78739651327
Boogert , W.A. (Willem)79790261601
Brinke te, J. (Jan)59960120
Compagner , D. (Daniël)82793921416
Crane , A. (Alex)76441641641
Creuels , F.M.J. (Frank)71930431678
Creyghton , M. (Maurits)61843981481
Daniels , H.A.M. (Hennie)73936281701
Deijkers , G. (Gideon)84974230
Dielissen , G.J.M. (Gerjos)81987621553
Dijksman , S. (Sebastiaan)84812531867
Dogterom , J.L. (Jan Leendert)71619021532
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241705
Duuren van, F. (Frank)75197541572
Ermes , M. (Marc)82491641649
Fakkel , E.J. (Eduard)78140041588
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391321
Gietelink , D.A. (Dirk)87954901128
Godderij , P.J.M. (Jo)86593871711
Goossen , R.C.L. (Rolf)87129461672
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde , G. (Gerard)87236821251
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans , R. (Ron)76441531485
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis , H. (Hein)84069151405
Hahn , G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers , C.A.M. (Carlos)67757691942
Hendriks , A.F.C.J. (Zef)81562691545
Hengst den, S. (Simon)60836601549
Huijbregts , H. (Hein)78879131850
Jansma , B. (Bouke)83293541668
Jong de, F. (Frank)83590651892
Kapitany , K. (Karoly)66236391564
Kleyn , J. (Jan)85696601374
Koeman , J.J. (Ko)86379701109
Kooten van, W.P. (Willem)84524991479
Korsse , J. (Hans)71298701545
Leeuw de, C.A. (Kees)74329091556
Lessmann , E.A.B.M. (Edwin)61177051856
Li , H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg , B. (Bas)78387321606
Linden van der, W. (Willem)72910971962
Martens , A.L. (Astrid)85507291329
Martens , L. (Levi)86265080
Martens , L. (Liecke)87960950
Martin Zamora , I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel)82151961619
Merwijk van, M. (Matthijs)83728151773
Mies , E. (Edwin)87579911133
Nooren , B. (Bibi)87466720
Nooren , M. (Mijntje)88316800
Oomen , A.M.J.G.M. (Rens)71287041995
Ooms , C. (Kees)80802701896
Pardoel , F.F.C. (Fred)81140621630
Portengen , G.J. (Gertjan)84215781339
Rietveld , L. (Leo)75265631896
Roestel van, J. (Jan)72229081751
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten , J.G.H. (Joost)61944081754
Ruyter de, R. (Rob)67423621263
Scherbeijn , C.T.M. (Cor)75781201712
Severeijnen , P.M.M. (Peter)59715041795
Shabanaj , A. (Alda)85337781875
Slagboom , A.J. (Arno)77714561870
Smet de, S. (Sander)78633721587
Smidt , M. (Mart)84700770
Smits , M. (Mark)75526662141
Stafleu , M. (Michiel)80966711690
Straathof , D. (Dick)61352831902
Sulman , J.W.F. (Jan)83163851658
Tellekamp , R. (Rowena)78570251580
Tienhoven , T. (Ties)88084921136
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571111
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Vermetten , F. (Frank)87727861254
Verstappen , H.W.M. (Henk)61954311832
Vingerhoeds , R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar , G.J. (Gert)60074961756
Vreugdenhil , S.A. (Sier)8418839842
Westendorp , R.F.G. (Rene)72692731451
Willeboordse , J. (Jasper)62313021853
Willemars , M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn)75090841717
Zaal , N. (Nico)74467361412
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000