Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Bongers , G.J.M. (Joop),69601291686
Driessen , L.M.H.E. (Léon),74599141789
Geluk , P.P. (Peter Paul),77937421543
Hempelman , R. (Robert),83057591528
Hempelman , R. (Rogier),83057701645
Keijzers , J.H.M. (Hans),62566351571
Neggers , S.M.J. (Bas),81580071631
Rademaker , S.J. (Koos),82746841727
Schmidt , C.H. (Chris),81100471682
Torn , D.A. (Daniel),82164941940
Vonk , J.S.W.M. (John),72411131659
Reusink , J.G. (Hans),77357391589
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Böhmer , E.M. (Emile)80901481441
Bekkering , R. (Ronald),87192271267
Bongers , G.J.M. (Joop),69601291686
Boomen van den, S. (Sjoert)87903970
Brussel van, P.J.M. (Peter),75516101469
Driessen , L.M.H.E. (Léon),74599141789
Dujardin , G.C.M. (George),62003811457
Duren van, J. (Jeroen)87237591049
Geluk , P.P. (Peter Paul),77937421543
Gevel van de, M.A.J.M. (Rinus)88326700
Grouw la, C. (Carel)84952011099
Hempelman , R. (Robert),83057591528
Hempelman , R. (Rogier),83057701645
Iyer , A. (Arvind)8522778969
Jardel , R. (Raymond),85228331095
Keijzers , J.H.M. (Hans),62566351571
Keizer de, M.J.M. (Rinus),59930091479
Leuken van, C.M.G. (Cor),61921201369
Lier van, A.J.M. (Anton),60909421366
Mens van, R. (Reinoud),83100931326
Neggers , S.M.J. (Bas),81580071631
Odijk van, S. (Siebren)88245300
Oetelaar van den, A.J.M.A.M. (Edwin)79629661621
Otjens , P. (Pascal)85443930
Rademaker , S.J. (Koos),82746841727
Reusink , J.G. (Hans),77357391589
Schmidt , C.H. (Chris),81100471682
Spruijt , J.M.J. (Jan),61907561503
Teunissen , J.F. (Jip)87568470
Torn , D.A. (Daniel),82164941940
Velden van der, G. (Guus)85605630
Vlemmix , R. (Rink)88223630
Vonk , J.S.W.M. (John),72411131659
Warbout , D. (Dick),76542621344
Weebers , E.L.P.M.M. (Leontien)82819661018
Zimmerman , M. (Marieke)8499546813
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boogert , W.A. (Willem),79790261596
Crane , A. (Alex),76441641645
Dogterom , J.L. (Jan Leendert),71619021514
Duuren van, F. (Frank),75197541533
Ermes , M. (Marc),82491641657
Graumans , R. (Ron),76441531517
Leeuw de, C.A. (Kees),74329091576
Pardoel , F.F.C. (Fred),81140621615
Stafleu , M. (Michiel),80966711642
Zaal , N. (Nico),74467361412
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans , M. (Miep)87727751070
Antonissen , M. (Michiel)69610091922
Bayings , F.T. (Frans)61591531473
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321990
Boeren , P. (Paul)78739651502
Boogert , W.A. (Willem),79790261596
Brinke te, J. (Jan)59960120
Compagner , D. (Daniël)82793921349
Crane , A. (Alex),76441641645
Creuels , F.M.J. (Frank),71930431667
Creyghton , M. (Maurits)61843981462
Daniels , H.A.M. (Hennie)73936281702
Deijkers , G. (Gideon)84974230
Dielissen , G.J.M. (Gerjos)81987621542
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman , S. (Sebastiaan)84812531922
Dogterom , J.L. (Jan Leendert),71619021514
Dongen van, C.P.A.M. (Kees),61279241699
Duuren van, F. (Frank),75197541533
Ermes , M. (Marc),82491641657
Fakkel , E.J. (Eduard)78140041607
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391293
Gietelink , D.A. (Dirk)87954901166
Godderij , P.J.M. (Jo),86593871714
Goossen , R.C.L. (Rolf),87129461739
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde , G. (Gerard)87236821251
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans , R. (Ron),76441531517
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis , H. (Hein),84069151413
Hahn , G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers , C.A.M. (Carlos)67757691935
Hendriks , A.F.C.J. (Zef),81562691525
Hengst den, S. (Simon)60836601493
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts , H. (Hein)78879131878
Ikouaa , N. (Nassim)88352990
Jansma , B. (Bouke)83293541659
Jong de, F. (Frank)83590651854
Kapitany , K. (Karoly),66236391643
Khurana , A. (Aanya)88431200
Kleyn , J. (Jan),85696601374
Koeman , J.J. (Ko)86379701081
Kooten van, W.P. (Willem),84524991478
Korsse , J. (Hans),71298701624
Leeuw de, C.A. (Kees),74329091576
Lessmann , E.A.B.M. (Edwin),61177051838
Li , H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg , B. (Bas),78387321606
Linden van der, W. (Willem),72910971962
Martens , A.L. (Astrid),85507291360
Martens , L. (Levi)86265080
Martens , L. (Liecke)87960950
Martin Zamora , I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel),82151961638
Merwijk van, M. (Matthijs),83728151731
Mies , E. (Edwin)87579911133
Namen , L. (Lev)88353100
Nooren , B. (Bibi)87466720
Nooren , M. (Mijntje)88316800
Oomen , A.M.J.G.M. (Rens)71287041991
Ooms , C. (Kees),80802701848
Pardoel , F.F.C. (Fred),81140621615
Portengen , G.J. (Gertjan),84215781317
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Roestel van, J. (Jan),72229081772
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten , J.G.H. (Joost),61944081744
Ruyter de, R. (Rob),67423621292
Scherbeijn , C.T.M. (Cor)75781201707
Severeijnen , P.M.M. (Peter),59715041783
Shabanaj , A. (Alda)85337781875
Slagboom , A.J. (Arno)77714561864
Smet de, S. (Sander),78633721611
Smidt , M. (Mart)84700770
Smits , M. (Mark)75526662103
Stafleu , M. (Michiel),80966711642
Straathof , D. (Dick),61352831862
Sulman , J.W.F. (Jan),83163851658
Taminiau , L. (Lode)88390720
Tellekamp , R. (Rowena)78570251580
Tienhoven , T. (Ties)88084921154
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571104
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Vermetten , F. (Frank)87727861165
Verstappen , H.W.M. (Henk),61954311858
Vingerhoeds , R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar , G.J. (Gert),60074961734
Vreugdenhil , S.A. (Sier)8418839826
Westendorp , R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse , J. (Jasper),62313021840
Willemars , M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn),75090841717
Zaal , N. (Nico),74467361412
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000