Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Bongers , G.J.M. (Joop)69601291654
Keijzers , J.H.M. (Hans)62566351578
Vonk , J.S.W.M. (John)72411131740
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bongers , G.J.M. (Joop)69601291654
Dujardin , G.C.M. (George)62003811520
Keijzers , J.H.M. (Hans)62566351578
Keizer de, M.J.M. (Rinus)59930091543
Leuken van, C.M.G. (Cor)61921201358
Lier van, A.J.M. (Anton)60909421349
Spruijt , J.M.J. (Jan)61907561508
Vonk , J.S.W.M. (John)72411131740
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dogterom , J.L. (Jan Leendert)71619021532
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Antonissen , M. (Michiel)69610091926
Bastiaansen , J. (Jan)61283751694
Bayings , F.T. (Frans)61591531463
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321923
Brinke te, J. (Jan)59960120
Creuels , F.M.J. (Frank)71930431678
Creyghton , M. (Maurits)61843981481
Dogterom , J.L. (Jan Leendert)71619021532
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241705
Hemmers , C.A.M. (Carlos)67757691946
Hengst den, S. (Simon)60836601542
Kapitany , K. (Karoly)66236391566
Korsse , J. (Hans)71298701543
Lessmann , E.A.B.M. (Edwin)61177051853
Linden van der, W. (Willem)72910971971
Oomen , A.M.J.G.M. (Rens)71287042001
Roestel van, J. (Jan)72229081702
Rutten , J.G.H. (Joost)61944081750
Ruyter de, R. (Rob)67423621267
Severeijnen , P.M.M. (Peter)59715041789
Straathof , D. (Dick)61352831911
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verstappen , H.W.M. (Henk)61954311832
Vingerhoeds , R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar , G.J. (Gert)60074961764
Westendorp , R.F.G. (Rene)72692731451
Willeboordse , J. (Jasper)62313021866
Niet opgekomen00000