Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost),82128861997
Kocken , W.G.R.M. (Wilbert),67706212125
Leemans , H.M.C.A. (Huub),71789191994
Moors , J.J.A. (Hans),59697221839
Weel , J.J.M. (Jaap),71480201884
Douwes , J. (Jan),75554711985
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aa van der, T. (Teun),84256811531
Alphen van, C.C. (Carel)81297701706
Bastiaansen , T. (Tom)88307560
Bötticher , D. (Donald),85724871136
Bötticher , R. (Roderick),84844980
Begashvili , B. (Bagrat)87788800
Begashvili , B. (Bakury)87788690
Berg van den, B. (Bram)74921772229
Bergman , T. (Tjibbe)87789020
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost),82128861997
Brand , B.J.L.M. (Berry),76648441823
Brink van den, W.J.F.M. (Willem)77947872036
Carol , W. (Wendy),81552131176
Dorp van, H.M. (Bert)72152411308
Douwes , J. (Jan),75554711985
Duijnhoven van, P.P.A. (Paul),68162381612
Dumont , W. (Ward)87789350
Essens , C. (Caleb)87789570
Feelders , A.J. (Ad)60104551990
Havermans , A.J.G.M. (Ad),71767191466
Heijden van der, B. (Bram)87789680
Heijden van der, N. (Niels)86195340
Hobbelen , P.M.J. (Paul),61477791546
Hohner , A.C. (Andries),78608861539
Hoorn van, M.D. (Marsel),69794671664
Jansen , A.G.J. (Arnoud)70107181964
Kaya , C.D. (Cemil)88232321506
Klijsen , F.J.H. (Frans),77240241139
Kocken , W.G.R.M. (Wilbert),67706212125
Kooijman , P.J. (Piet)82501101409
Korevaar , J.C. (Jan),70801061517
Leemans , H.M.C.A. (Huub),71789191994
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901881
Mazanne , I. (Ilya)87789900
Mei van der, R. (Rik)87790010
Montenegro , M. (Michele)76152341882
Moors , J.J.A. (Hans),59697221839
Moorsel van, A.A.H.M. (Ton),60401991435
Moorsel van, E.G.A.M. (Ernest),75266071677
Moorsel van, R.A.M. (Rob),80934041443
Moorsel van, T. (Tommie),81018961685
Mutsaers , A.J.J.M. (Ad),61448421711
Nap , R. (Rowan),81019401894
Nauta , J. (Jetse)87186000
Oganesiants , D. (Davy)86194900
Olree , A. (Alex),85652051236
Olree , A. (Alfred)88190740
Olree , S. (Stefan),8779012800
Panjoel , B.J. (Bert-Jan)75553831966
Postuma , J. (Jaap)84079051795
Priems , P.J.J.M. (Pieter),60320921779
Rage , U. (Umar),86514781345
Schoot van der, M.P. (Mark),83666991260
Schoot van der, P.P.A.J. (Peter Paul),86514891487
Schouten , F.A.J. (Frank),72692181660
Smout , L. (Luuk)84878970
Thönissen , J.W.A.M. (Hans),71191231663
Thijsse , E.G.C. (Elias),71784131773
Uijl den, W.J. (Wim),84615081531
Velden van der, W.C.M.J. (Wim),83630581520
Vennix , F.A. (Frank),74772941452
Weel , A. (Aniek)86288950
Weel , J.J.M. (Jaap),71480201884
Werdt de, N. (Noureddine)85806600
Wild , R. (Rik)87790340
Ye , S. (Sam)86195450
Zegveld , R. (Rick)77229242001
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Becx , C. (César),72769952023
Dignum , E. (Erik),76091071987
Dijksman , S. (Sebastiaan),84812531922
Feelders , R.A.J. (Ruud),74279482055
Hoog op 't, J. (Joost),70643321782
Hoogendoorn , F.T.J. (Fré),73763362022
Rosheuvel , B. (Bas),78183821781
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alphen van, C.C. (Carel),81297701701
Baselmans , D.W.I. (Daan)84300921667
Baselmans , L. (Luuk)83351622300
Baselmans , S.W.A. (Sam)84257692028
Becx , C. (César),72769952023
Berg van den, B. (Bart),85470771623
Berg van den, B. (Bram)74921772229
Bergsma , J. (Jan),87705641137
Beukema , C.E.P. (Christiaan),82998961869
Beukema , C.R.A. (Constantijn),84808791839
Beukema , J.H.J. (Jasper)83581412266
Beukema , O.J.H. (Henk Jan),72644551993
Beukema , S.O.R. (Stefan)82435322393
Beurden van, M.M.A.M. (Mark)72973011932
Bhattacharjee , S. (Sourav)83612322168
Bijlsma , N. (Nick)81449502275
Blankert , W.J.F. (Willem)76666261927
Blom , M.H.M. (Martijn),79351362064
Bosch van den, R. (René),74618171491
Bougie , J.R.G. (Roger)88068861433
Butalid , C. (Carlo),87826201520
Buyvoets , H.B.M. (Harry),72531691559
Castermans , P.J.M. (Paul),86447351771
Clijsen , M.C. (Mark),70636172159
Daamen , R. (Roland),81973872003
Davidse , R. (Rene),85692201102
Delien , A. (Andries),76648111657
Dignum , E. (Erik),76091071987
Dignum , N. (Nico),84903501152
Dijksman , S. (Sebastiaan),84812531922
Do , H. (Huong),87257281620
Dongen van, C. (Cor)74616632314
Driel van, H. (Hans),85390911097
Dries van den, J.F.A.M. (Jan),71796671356
Feelders , R.A.J. (Ruud),74279482055
Flikweert , H. (Henry)83172101654
Gelder van, L. (Leo),82049991526
Gelens , C. (Kees)77646691481
Gerlagh , J.G.J. (Joris)82325872253
Graafmans , P.L.J. (Pascal)69675541807
Greunsven , A.A.J.M. (John)63511251977
Groffen , H. (Hans),87705531130
Grooten , H.C.A. (Herman)73751152298
Grooten , T. (Tommy)86736321548
Haans , A. (Ad),87610381065
Haast , A.M.M. (Anne)80662012310
Haast , K.M.C. (Koen)80018072098
Haast , M.J.A. (Mark)80018292360
Heck van, G. (Guus),71104221437
Heide van der, I. (Ivar),85694621419
Hes , J. (Jan)88404140
Hess , F.J.W. (Stefan)73934631993
Hoek van den, T. (Theo)88195470
Hofmans , B. (Bjoern),84857521257
Hoog op 't, J. (Joost),70643321782
Hoogendoorn , F.T.J. (Fré),73763362022
Huibers , P. (Peter),62695492027
Huijgevoort van, J. (Jeffrey)86362211296
Huizer , M.A. (Mark)71912172070
Huygevoort van, B.F.A.J. (Bram)76535801994
Ingen van, E. (Erik),81196061837
Jansen , B.A.H. (Bob)77997812204
Jaquet , R.W. (Reinier),78226721891
Jong-Muhren de, B. (Bianca)76982182261
Kampman , T. (Tijmen),80024672256
Karstens , A. (Lex),75240991925
Kat , R. (Rudolf),83419491946
Kaufmann , T.F.C. (Thomas)81846160
Kerstens , E. (Elroy),79157211466
Klaassen , J.C.M. (Coen),86362321047
Konings , F.P.A. (Frans)72246572202
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Lie-Kwie , K. (Kienfong),61411021778
Milo , R. (Rob)81578971744
Mollema , T. (Thomas)83298272190
Moor de, E.A.J. (Eric)80361932078
Moran , F. (François),87544601126
Mulder , T. (Theo),65074681393
Nabuurs , M. (Mart),78623162263
Osch van, M. (Mees)81750792294
Otten , J. (Jan),73932211756
Paulis , W.D. (Winifred),78701921918
Plasmans , B.L.P.A. (Bart)80360391647
Rijt van de, B.H. (Bastiaan),79857251795
Rijt van de, J.G. (Jeroen),79857361674
Roon van, S.W.M.Q. (Sjoerd),83666332098
Rosheuvel , B. (Bas),78183821781
Sarton , M. (Marieke)84650611527
Schollen , T. (Thomas)88195360
Schouten , J.A.J. (Jordy)82259432075
Schuurman , P. (Petra)72033722341
Sprenger , J. (Jan)83380222497
Steenkamer , J. (Jaap)87256841484
Storm , K. (Karel),72814611962
Stuart , A.J. (Toon),73195431641
Tepe , T. (Thomas),85339981596
Tepe , T. (Ton),87242431316
Tibosch , A.S. (Toon)80085941450
Veen de, R.A. (Ron),67672111914
Vereggen , L. (Lars)82515182359
Verledens , C. (Christophe)85096991527
Vermee , P. (Paul),76986141147
Vermeulen , G. (Guus),74270021759
Voorhorst , E. (Emil),82074851647
Weijters , J.A.A. (Jan),80871561453
Wels , B. (Bert),85296751067
Werkhoven , M.C.M. (Maarten),79195271706
Westenberg , H. (Han),64258262162
Wouts , W. (Wil),84657541268
Zoontjens , C. (Cees),75485631457
Niet opgekomen00000