Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Eck van, T.N. (Ted),59940651863
Elven van, E.F.A. (Erik),66153121893
Goorden , J.M. (Johan),68825571825
Jacobs , M.U. (Marvin),78785851594
Naalden , M. (Marc),74451961834
Schumacher , A. (Arco),71286931726
Veth de, C.C.M. (Christ),72552481580
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bol , P.C. (Pierre),86152441052
Cartens , U.L.M. (Ben),72087731420
Eck van, T.N. (Ted),59940651863
Elven van, E.F.A. (Erik),66153121893
Goorden , J.M. (Johan),68825571825
Grift , E. (Evert)88361130
Höfer , R.G.J.M. (Ron),83416521433
Heijnen , P.A.C. (Patrick)80574341305
Hertog de, J. (Jan),8718677954
Jacobs , M.U. (Marvin),78785851594
Jonkers , F.H.J. (Frans),80430461020
Kloosterboer , N.C.W. (Nico),68162711596
Kok , I. (Ivo)82639262121
Laar van de, A.J.M. (André),60053181619
Naalden , M. (Marc),74451961834
Nijs de, P.G.A.M. (Pieter),83861801178
Oosterhout van, H. (Bart),61481421237
Otten , H. (Hans)86564281406
Phernambucq , L. (Leo)88361020
Ravestein , H. (Hans),64259251525
Rockx , F.M.M.M. (Frank),59943401573
Schumacher , A. (Arco),71286931726
Schuurmans , J. (Jan)82511882104
Smits , C.I. (Jacques),84929901598
Suijkerbuijk , F. (Frank)88237490
Verbeek , M.W.C. (Martijn),82962111817
Verbeek , R.A.J.M. (Rob),8560596857
Veth de, B. (Bo)78127941968
Veth de, C.C.M. (Christ),72552481580
Wattimena , J. (Joey),84935731363
Witkamp , A.J. (Ab)74114921340
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bruschke , A. (Alexander),83841561795
Bruys , P.A.F. (Piet),74802641571
Demmers , P.J. (Pieter-Jan),73706821585
Graaf van der, V.A. (André),79153251922
Groenveld , H.A.G. (Henry),85222831704
Hert de, O.R. (Oliver),74489911879
Hoff van 't, A. (Alexander),84468561058
Kalle , E.C.G. (Erwin),82329282074
Kunst , R.C.F. (Robert),76693981651
Osinga , A. (Angelique),83022061871
Punt , R. (René),62844211822
Putte van de, B. (Bas),82868831733
Quinten , L. (Laurens),61945071628
Schouten , F. (Freek),75358692063
Smit de, M. (Martin),61733651744
Houten van, H. (Henk),79720081468
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boer , B.C.A. (Bram)87576170
Boer , O.A.C. (Olivier)87576280
Bruschke , A. (Alexander),83841561795
Bruys , P.A.F. (Piet),74802641571
Chen , D. (David),85321171084
Demmers , P.J. (Pieter-Jan),73706821585
Dijkmans , J. (Jelte)87731380
Dongen van, E.J. (Edwin)77773191953
Dort van, L. (Lars)78430111879
Duynstee , B. (Bjoyd)88201190
Eekelen van, J. (Jeroen)84850810
Eekelen van, M. (Martijn)85252200
Eestermans , L. (Luna)88201300
Eestermans , R. (Raoul)87398520
Engels , D. (Devy)88439010
Gastel van, D.J.L. (Delano)83057260
Gordijn , D.G. (Daan),86535130
Goris-Schouwstra , A.T.C. (Adry),60162191597
Graaf van der, V.A. (André),79153251922
Groenveld , H.A.G. (Henry),85222831704
Hattem van, J.M.J. (Jasper)87575840
Haverhoek , J.M. (Jan),74489801486
Heerebeek van, W.N.V. (William)87455170
Herck van, M. (Marcel)76140572058
Hert de, O.R. (Oliver),74489911879
Hertogs , A.T.W. (Ton),63661181666
Heuvel van den, F.G.J. (Finn)86370350
Hoedelmans , T. (Tijn)86534250
Hoff van 't, A. (Alexander),84468561058
Hooijdonk van, S. (Sammie)88201410
Hopman-Been , R. (Rob),85695171861
Hopmans , W. (Wesley),86567141285
Houten van, H. (Henk),79720081468
Huang , K. (Kevin)87965790
Huibregtse , T.E.B. (Tristan)88201520
Hussein , E.A.H. (Abdulhamid)88246620
Ismail , S. (Samir)88202070
Jansen , W.R.J. (Wessel)87398960
Kaijser , C.F.L. (Fred)82437961542
Kalle , E.C.G. (Erwin),82329282074
Karel , F.J. (Finn)86534690
Karel , T.A. (Tobias)88201630
Kasteren van, B. (Bart),72237331715
Kasteren van, S. (Saphyra)87576060
Keijzer , T. (Tom)88201740
Kraaijeveld , P. (Peter)61153071723
Kunst , F.K.A. (Floor)86961930
Kunst , R.C.F. (Robert),76693981651
Kunst , W.J.M. (Wouter)85646990
Lambregts , F. (Frank)80906761006
Liekens , R. (Ronny),79242021739
Linden van der, G.A.M.J. (Bert),75786041405
Lindhout , D.J. (Danny),74489581523
Looff de, K. (Kees),86594421557
Luijkx , M. (Marieke)86667790
Minyeyevtsev , S. (Semen)81082652080
Nunnikhoven , J.A. (Hans),69007181824
Osinga , A. (Angelique),83022061871
Paardekam , R.A. (Rene),72729581701
Parsai , A. (Ali)85525661787
Peleman , T. (Tony)83733322049
Peters , J.F.B. (Joppe)86961820
Poel van der, J.A. (Jochem)87576390
Poel van der, M. (Melissa)87909360
Punt , R. (René),62844211822
Putte van de, B. (Bas),82868831733
Quinten , L. (Laurens),61945071628
Room , C. (Casper)86533480
Schilt van, E. (Evalijne)85925950
Schilt van, T. (Tano)86534470
Schoones , M.S. (Martin)87135290
Schouten , F. (Freek),75358692063
Severijnen , J.A.P. (Arjon)78942932149
Smit de, M. (Martin),61733651744
Tack , N. (Neri)86533260
Tahan , Z. (Zouhair)87952150
Uden van, K. (Koen)86978320
Vilarnau , J.J. (Enrique),83009191668
Vliet van, A. (Ton),75883281650
Vriens , L. (Levi)87575950
Winterberg , D.L.N.A. (Dion),87134960
Winterberg , S.J.A.C. (Solon),87135400
Zanten van, A.J. (Andre)85666460
Zeidan , A. (Alesar)88303160
Zeidan , M. (Maria)88303050
Niet opgekomen00000