Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Burg , B. (Brent),79382052121
Elzen van den, M.L.A.G. (Michel),81091451768
Haperen van, J.M.C. (Joey),85325901457
Lange de, J. (Job),82806462221
Meijden van der, M.C.M. (Martien),77549122005
Meurs van, R. (Rob),71775442077
Stiphout van, H.J.M.T. (Tom),66274891819
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bakx , H. (Hans),80900821386
Berkelmans , G. (Gilion),80369851860
Boer de, R. (Reinder),82892371445
Boll , P.A.I.M. (Peter)60299802111
Boumans , M. (Mark)85427101278
Brooker , W. (Winston)62431600
Burg , B. (Brent),79382052121
Claassen , C. (Curd)78062161524
Claassen , D. (Diederik),75877231772
Daantje , E. (Eldon),82722751168
Dekker den, G.J.M. (Gregor),83378571477
Dijkstra , M.C. (Matthijs)84823642037
Driel van, M. (Martin),72628491740
Driesten , B.C.H. (Bart),84334911433
Dun van, J. (Joop)75448231275
Elzen van den, M.L.A.G. (Michel),81091451768
Esch van, H.W. (Rien)86107010
Esch van, R.H.J.A. (Roy),86107121680
Gerrits , J. (Jesse)88341550
Gerrits , J. (Jonathan)88341440
Gestel van, T. (Teun),87722361422
Gottlieb , J. (Jaap)82143161560
Graste , P. (Peter)88379720
Haperen van, J.M.C. (Joey),85325901457
Heijstek , C.H. (Niels),77840621928
Heijstek , H. (Hans),60012591840
Jansen , G.A. (Guido)73407292170
Kastelein , A.G. (Gerard),70673901610
Lange de, J. (Job),82806462221
Lankveld van, W.L.M. (Wil),73691091956
Leije van der, P. (Paul)77554071661
Leijer de, C.G.J. (Christiaan)86527210
Luijpen , M.J. (Michiel)73690981941
Meerkerk van, J. (Jaap),67424171758
Meijden van der, M.C.M. (Martien),77549122005
Meurs van, R. (Rob),71775442077
Michiels , M.W. (Max)85885470
Reitsma , E.H. (Ebe),83866311654
Schoenmakers , L. (Lucas)86670650
Stee van der, M. (Michel)78941612053
Steenbekkers , F. (Franck),71932742065
Stiphout van, H.J.M.T. (Tom),66274891819
Tiellemans , G. (Geert),70889391685
Zand van de, B. (Brenn)88341660
Zand van de, J. (Joren)88341770
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bollen , G. (Guus),80360942215
IJzendoorn van, L. (Leo),72234801712
Klomp , R.L.P. (Robert),76283352057
Krenning , J.T. (Jasper),82765761781
Medema , J. (Jeroen),59689302173
Simons , R.W.J. (Rudy),64766241971
Brouwers , T. (Ton),81179561854
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts , A.L. (Anja)79197691189
Albers , F. (Frank)78498861889
Alshaghouri , B. (Bashar)87592010
Amstel van, A.C. (Fons)59942631736
Baijens , J.C. (Hans),84555461788
Bax , M. (Martijn)84981711751
Beek van, R. (Rens)86169710
Beijk , D.P. (Dannie),62404101715
Bhat , S. (Skanda)86736100
Bollen , G. (Guus),80360942215
Brakel van, R. (Remco)82383401738
Brouwers , T. (Ton),81179561854
Buijs , P.J. (Pierre),59924481737
Burgmans , M. (Max)86736540
Chen , E. (Ellen)88444290
Chen , K. (Kevin)88329230
Copic , R. (Roel)78880561856
Crommert van de, J. (Jip)88330110
Daanen , A.J.M. (Aard),60868941633
Dalen van, M.J. (Maiko)86149031260
Dongen van, D. (David),82012041802
Dooren van, H.F.M. (Dirk)79076912351
Du , J. (Jeffrey)87980090
Du , V. (Victor)87979980
Eijkenboom , R.P.C. (Raph)82724071461
Esch van, D.A.H. (Dennie),87009671379
Gayen , A. (Arish)87980750
Ge , M. (Max)88329120
Gielen , D. (Dick),79676631389
Goede de, M. (Max)88315590
Grooten , T. (Tommy),86736321548
Haas de, J.B.F. (Jessica)80789721826
Haitjema , J. (Jarich),82388131951
Hovingh , A.R. (Bert)64767011627
IJzendoorn van, L. (Leo),72234801712
Jacobs , T. (Tobias),84859171740
Jansen , I. (Ingeborg)81623851897
Janssen , M.L.H. (Rene),80082311373
Johnson , K. (Kim),77977791511
Jong de, J. (Joop)76243971828
Julicher , C. (Chrit),84557991333
Kakhanki , R. (Rohan)87980860
Kendarkar , S. (Saharsh)88329780
Khairnar , R. (Rucha)87948410
Klomp , R.L.P. (Robert),76283352057
Knigge , M. (Marcel)86919690
Kok , A. (Toon),62152751630
Kolahchi , A. (Atbin)88329890
Kolahchi , R. (Ramtin)88330000
Koster , P.L. (Piet),67205271796
Koymans , P. (Peter)81572921990
Krenning , J.T. (Jasper),82765761781
Kuijk van, I.J.H.C.W.M. (Ingrid)85280471557
Kurt , S. (Sascha)87593550
Laar van de, H. (Hub)79077791344
Langerwerf , T.J.H. (Thomas),87733361649
Leermakers , D. (Daan),82806680
Leugs , R. (Rein),69678291523
Lin , Y. (Yu-Hao)87402150
Lucassen , W.J.M. (Wim),80907641511
Macias , A. (Aurel)81850671515
Man de, A.W. (Arno)60469751532
Manikandan , A. (Abyann)87402040
Mao , D.Y. (Daniel Yiming)85811000
Mathijssen , K. (Koen)87102070
Matzinger , R. (Rainier)76151901513
Medema , J. (Jeroen),59689302173
Middleton , R. (Raidho)88444180
Mitcan , A. (Andrei)87948300
Munugoti , A. (Akhil)88329340
Naik , V. (Ved)86620050
Ooms , F.L.H.M. (Frans),64406321642
Pranger , M. (Marco)84960810
Roelen , B. (Bas),82709881749
Sanden van der, M. (Martie)60390551640
Saris , L. (Liam)87591790
Shitole , A. (Aditya)88068200
Shitole , A. (Akshay)88329450
Sie , P. (Patrick)88329560
Sie , T. (Timothy)88329670
Simons , M. (Mandola)87947970
Simons , R.W.J. (Rudy),64766241971
Simons , V.J.W. (Victor),76325921492
Smit , M. (Maarten)59941971994
Smol , A.P. (André)77597851731
Srivatsa Rayasa , S. (Suchith)87585630
Stam , M. (Martijn)71922401906
Swinkels , A.T. (Nol),74726191974
Sziva , E. (Erika)76235722179
Tang , C. (Charlie)84425992210
Vink , R.C.A. (René),69641551487
Voskuil , T.J.M. (Tim),85097430
Wang , R. (Richard)87401820
Welling , G.J. (Gerard)67437042290
Wielen van der, J.P.H. (John)83881381664
Wijse de, J.A. (Johan)85904500
Wilbrink , H.A. (Henny),70867721844
Wild-Reints de, M. (Marcel)86479910
Wilms , J. (Julian)86736760
Winters , J. (Jack)72508481034
Wintraecken , B.F.M.G. (Bart),87591901708
Yu , D. (Daniel)86180930
Zhang , D. (Dennis)85899220
Zhang , Y. (Yourui Eric)87467270
Niet opgekomen00000