Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Peeters, P. (Patrick)78646481217
Lambregts, F.J.J. (Frank)80906871830
Alberts, J.H. (Henk)81505601588
Essen van, M.M.E.D. (Marieke)85352851584
Gevorkjan, L. (Lewon)86024181788
Dehn, I.A. (Imad Abou)86986351768
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adriaansen, F. (Florian)8785194225
Adriaansen, S. (Sam)87851830
Akkermans, N. (Noah)8675898742
Alberts, J.H. (Henk)81505601588
Baal van, A. (Aleksandr)88389620
Barbanson de, L. (Loes)78161930
Bock de, R. (Robin)88344740
Bolster, A. (Annemein)87851500
Bolster, C. (Catheleine)88389730
Bolster, J. (Jibbe)87851390
Bookelaar, V.C. (Vincent)87514790
Brand van den, A.H.G. (Ad)61361191621
Braspenning, L.G.J.C. (Luuk)8557813820
Broek van den, R. (René)62486051890
Bruijns, A.M.P.D. (Ad)61119191679
Buckens, J. (Jibbe)88389400
Buckens, S. (Sil)88389290
Buisman, C. (Chiel)87849520
Buisman, E. (Eline)87852160
Caluwé de, B. (Bram)87851720
Cheng, N.H. (Ngo Hin)79721182021
Chikhi, C. (Adam)88456170
Colijn, E.J. (Erik-Jan)80783231995
Colijn, H.M. (Herman)82011600
Colijn, S. (Stefan)79544522322
Dardha, D. (Daniel)85848512341
Dehn, I.A. (Imad Abou)86986351768
Dielissen, M.J. (Mick)84631031374
Dingemans, M. (Mathijs)8521898872
Doelder de, R. (Rowan)87849960
Du Pont, D. (David)81185832087
Eck van, T.N. (Ted)59940651899
Eerens, P. (Pim)71108182009
Elsten, L. (Levy)87851280
Elven van, E.F.A. (Erik)66153121850
Erdogan, E. (Ecrin)8805324200
Essen van, M.M.E.D. (Marieke)85352851584
Etienne, T. (Tycho)8751446370
Feijter de, S.J.M. (Bas)83678982182
Fidder, J.P.M. (Jesper)8723869950
Fuente de la, E. (Evas)87850620
Gentevoort van, V. (Victor)8558330422
Gentevoort van, X. (Xandar)8558319969
Gevorkjan, L. (Lewon)86024181788
Graag de, F.J. (Ferdin)83658851521
Grauw de, P. (Pepijn)88456280
Hardy, P.J. (Peter Jim)83775561267
Heijnen, P.A.C. (Patrick)80574341314
Hoevenaars, M. (Mickey)87851610
Hoevenaars, T. (Thijs)8785117270
Hogeloon van, C.B.M. (Kees)73272321510
Huibregtse, M. (Micha)8675876389
Huibregtse, M. (Rafi)87850950
Huijser, M.W. (Marcel)76490041911
Huijser, P. (Peter)81131491585
IJzermans, C.G.J. (Cees)82328732129
IJzermans, G.A.M. (Ger)82413541254
Jacobs, M. (Manu)88389840
Jarbouchi al, M. (Maroua)87240340
Jarbouchi al, R. (Redouane)8724045242
Jarbouchi al, S. (Safae)8724023420
Jens, J. (Julius)87514350
Karapet, J. (Hovhannes)87240670
Koek, M. (Marcel)70767511714
Kok, I. (Ivo)82639262149
Konings, S. (Sid)88390060
Lambregts, F.J.J. (Frank)80906871830
Lauwerijssen, J. (Jarno)87240560
Linders, T. (Thimo)8785073369
Loon van, E. (Eric)69028851894
Mathon, M. (Mark)77765051501
Matthijsse, M. (Thijs)77765711583
Mechelen van, J. (Jan)67348712242
Messiaen, F. (Florian)87239460
Messiaen, O.F. (Olivia)87239350
Mitran, A.C. (Anthony Cristian)85505862076
Mitran, M. (Marie)85650181684
Mitran, O. (Ovi)85789551576
Nijs de, P.G.A.M. (Pieter)83861801179
Onrust, B. (Benny)79633181994
Oosterhout van, J. (Jan)61956511611
Oostvogels, C.A.M. (Cora)84872041079
Oostvogels, K.J.M. (Kimberley)84872151269
Pascal, M.B. (Gelu)87848750
Peeters, F.A.M. (Frans)69183841724
Peeters, P. (Patrick)78646481217
Pietjouw, A.M.C. (Aleksander)86094140
Pietjouw, N.V.A. (Nickolai)87239790
Potjes, T.A.A. (Theo)61110171363
Prevoo, J. (Joshua)86093811374
Quilotte, D. (Daniël)88410190
Quilotte, F. (Fabio)88410080
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Rens, C. (Carlo)73417411927
Riemens, K. (Koen)83300691934
Rijkse, J.W. (Jan)76360681556
Robbemond, T. (Thijn)88409970
Robbemond, V. (Vince)88389950
Robben, B. (Bas)71443571556
Rooij de, N. (Nico)88390610
Schipper, G. (Gijs)87850510
Schuermans, R. (Robert)75753372068
Schuurmans, J. (Jan)82511882104
Sharifzai, R. (Rashed)83792390
Sloot van der, S. (Siem)8675887338
Smits, C.I. (Jacques)84929901621
Smits, M. (Mark)75526662141
Snijders, A. (Anthony)83118641441
Snijders, B. (Bas)84284861431
Tayeb, M. (Malek)87849740
Tikranian, A. (Alik)83999522310
Tolhuizen, L. (Ludo)67444412066
Uijtdewilligen, M. (Mandy)8785007379
Uijtdewilligen, R. (Ruben)8675986225
Verbeek, M.W.C. (Martijn)82962111817
Verbeek, R. (Robin)82648941361
Vroomen de, G. (Gijs)88390170
Wang, V. (Vincent)8724540636
Watering van de, R. (Ramon)87850840
Weegen van der, R. (Rob)79720521923
Wennekes, H.M.P. (Henk)76090411827
Werf van der, T. (Ton)82023151818
Wesseling, N. (Noah)8839028308
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Witte de, C. (Cas)8751468225
Wolthuis, L. (Luca)88390390
Wullems, A. (Arun)8723891200
Wullems, D. (Dilan)8723902280
Wullems, J. (Jaiman)8723990278
Zakarya, A. (Amro)88390500
Zijst van, E. (Erik)87850180
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Kocken, W.G.R.M. (Wilbert)67706212087
Leemans, H.M.C.A. (Huub)71789191954
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aa van der, T. (Teun)84256811531
Alphen van, C.C. (Carel)81297701706
Bastiaansen, T. (Tom)88307560
Bötticher, D. (Donald)85724871167
Bötticher, R. (Roderick)8484498923
Begashvili, B. (Bagrat)87788800
Begashvili, B. (Bakury)87788690
Berg van den, B. (Bram)74921772236
Bergman, T. (Tjibbe)8778902232
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Boxtel van, D. (Danniel)70477771881
Brand, B.J.L.M. (Berry)76648441798
Brink van den, W.J.F.M. (Willem)77947872036
Carol, W. (Wendy)81552131199
Dijk van, J. (Julius)88341880
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Dorp van, H.M. (Bert)72152411308
Douwes, J. (Jan)75554711979
Duijnhoven van, P.P.A. (Paul)68162381621
Dumont, W. (Ward)87789350
Essens, C. (Caleb)87789570
Feelders, A.J. (Ad)60104551998
Havermans, A.J.G.M. (Ad)71767191466
Heijden van der, B. (Bram)87789680
Heijden van der, N. (Niels)86195340
Hohner, A.C. (Andries)78608861544
Hoorn van, M.D. (Marsel)69794671673
Jansen, A.G.J. (Arnoud)70107181957
Kaya, C.D. (Cemil)88232321488
Klijsen, F.J.H. (Frans)77240241139
Kocken, W.G.R.M. (Wilbert)67706212087
Kooijman, P.J. (Piet)82501101409
Korevaar, J.C. (Jan)70801061456
Leemans, H.M.C.A. (Huub)71789191954
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Libregts, T. (Thijn)87416670
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Mazanne, I. (Ilya)87789900
Mei van der, R. (Rik)87790010
Montenegro, M. (Michele)76152341876
Moors, J.J.A. (Hans)59697221839
Moorsel van, A.A.H.M. (Ton)60401991398
Moorsel van, E.G.A.M. (Ernest)75266071661
Moorsel van, R.A.M. (Rob)80934041443
Moorsel van, T. (Tommie)81018961664
Mutsaers, A.J.J.M. (Ad)61448421743
Nap, R. (Rowan)81019401887
Nauta, J. (Jetse)87186000
Olree, A. (Alex)85652051411
Olree, A. (Alfred)88190740
Olree, S. (Stefan)8779012814
Panjoel, B.J. (Bert-Jan)75553831977
Postuma, J. (Jaap)84079051782
Priems, P.J.J.M. (Pieter)60320921756
Rage, U. (Umar)86514781401
Schoot van der, M.P. (Mark)83666991240
Schoot van der, P.P.A.J. (Peter Paul)86514891449
Schouten, F.A.J. (Frank)72692181638
Smout, L. (Luuk)84878970
Thönissen, J.W.A.M. (Hans)71191231663
Thijsse, E.G.C. (Elias)71784131797
Uijl den, W.J. (Wim)84615081508
Velden van der, W.C.M.J. (Wim)83630581535
Vennix, F.A. (Frank)74772941447
Weel, A. (Aniek)86288950
Weel, J.J.M. (Jaap)71480201877
Werdt de, N. (Noureddine)8580660500
Wild, R. (Rik)87790340
Ye, S. (Sam)86195450
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000