Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Hemmers, C.A.M. (Carlos)67757691903
Willeboordse, J. (Jasper)62313021858
Linden van der, W. (Willem)72910971835
Jong de, F. (Frank)83590651811
Stafleu, M. (Michiel)80966711625
Ooms, C. (Kees)80802701892
Sulman, J.W.F. (Jan)83163851658
Godderij, P.J.M. (Jo)86593871735
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans, M. (Miep)87727751099
Antonissen, M. (Michiel)69610091903
Bayings, F.T. (Frans)61591531514
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321937
Boeren, P. (Paul)78739651645
Boogert, W.A. (Willem)79790261559
Brinke te, J. (Jan)59960120
Cadsand van, T. (Thijs)88523710
Compagner, D. (Daniël)82793921363
Crane, A. (Alex)76441641594
Creuels, F.M.J. (Frank)71930431618
Creyghton, M. (Maurits)61843981463
Dammer, N. (Noud)88514360
Daniels, H.A.M. (Hennie)73936281675
Deijkers, G. (Gideon)84974230
Dielissen, G.J.M. (Gerjos)81987621531
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman, S. (Sebastiaan)84812531903
Dogterom, J.L. (Jan Leendert)71619021495
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241664
Duuren van, F. (Frank)75197541469
Ermes, M. (Marc)82491641683
Fakkel, E.J. (Eduard)78140041571
Feenstra, K. (Kars)88514690
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391300
Gietelink, D.A. (Dirk)87954901130
Godderij, P.J.M. (Jo)86593871735
Goossen, R.C.L. (Rolf)87129461735
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde, G. (Gerard)87236821259
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans, R. (Ron)76441531535
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis, H. (Hein)84069151418
Hahn, G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers, C.A.M. (Carlos)67757691903
Hendriks, A.F.C.J. (Zef)81562691526
Hengst den, S. (Simon)60836601591
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts, H. (Hein)78879131889
Huo, R. (Riley)88514470
Ikouaa, N. (Nassim)88352990
Jansma, B. (Bouke)83293541642
Jong de, F. (Frank)83590651811
Kapitany, K. (Karoly)66236391611
Khurana, A. (Aanya)88431200
Kleyn, J. (Jan)85696601324
Koeman, J.J. (Ko)86379701082
Kooten van, W.P. (Willem)84524991486
Korsse, J. (Hans)71298701661
Leeuw de, C.A. (Kees)74329091554
Lessmann, E.A.B.M. (Edwin)61177051828
Li, H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg, B. (Bas)78387321694
Linden van der, W. (Willem)72910971835
Lucas, F.C. (Fred)63776791782
Martens, A.L. (Astrid)85507291384
Martens, L. (Levi)86265080
Martens, L. (Liecke)87960950
Martin Zamora, I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel)82151961599
Merwijk van, M. (Matthijs)83728151737
Mies, E. (Edwin)87579911133
Namen, L. (Lev)88353100
Nooren, B. (Bibi)8746672613
Nooren, M. (Mijntje)88316800
Oomen, A.M.J.G.M. (Rens)71287042050
Ooms, C. (Kees)80802701892
Pardoel, F.F.C. (Fred)81140621665
Portengen, G.J. (Gertjan)84215781284
Rietveld, L. (Leo)75265631897
Roestel van, J. (Jan)72229081741
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten, J.G.H. (Joost)61944081735
Ruyter de, R. (Rob)67423621303
Scherbeijn, C.T.M. (Cor)75781201707
Scholten, N. (Noud)88578820
Severeijnen, P.M.M. (Peter)59715041796
Shabanaj, A. (Alda)85337781875
Slagboom, A.J. (Arno)77714561844
Smet de, S. (Sander)78633721604
Smidt, M. (Mart)84700770
Smits, M. (Mark)75526662141
Stafleu, M. (Michiel)80966711625
Straathof, D. (Dick)61352831838
Sulman, J.W.F. (Jan)83163851658
Taminiau, L. (Lode)88390720
Tellekamp, R. (Rowena)78570251580
Tienhoven, T. (Ties)88084921273
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571089
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen, F.J.A. (Frank)73766112048
Vermetten, F. (Frank)87727861228
Verstappen, H.W.M. (Henk)61954311847
Vingerhoeds, R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar, G.J. (Gert)60074961750
Vreugdenhil, S.A. (Sier)8418839806
Westendorp, R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse, J. (Jasper)62313021858
Willemars, M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn)75090841695
Zaal, N. (Nico)74467361391
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Punt, R. (René)62844211792
Demmers, P.J. (Pieter-Jan)73706821621
Hert de, O.R. (Oliver)74489911925
Graaf van der, V.A. (André)79153251904
Houten van, H. (Henk)79720081463
Osinga, A. (Angelique)83022061907
Putte van de, B. (Bas)82868831738
Hoff van 't, A. (Alexander)84468561079
Groenveld, H.A.G. (Henry)85222831646
Hopman-Been, R. (Rob)85695171861
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boer, B.C.A. (Bram)87576170
Boer, O.A.C. (Olivier)87576280
Bruschke, A. (Alexander)83841561785
Bruys, P.A.F. (Piet)74802641593
Dardha, A. (Arben)81122582292
Dardha, D. (Daniel)85848512424
Demmers, P.J. (Pieter-Jan)73706821621
Dijkmans, J. (Jelte)87731380
Dongen van, E.J. (Edwin)77773191988
Dort van, L. (Lars)78430111862
Duynstee, B. (Bjoyd)88201190
Eekelen van, J. (Jeroen)8485081919
Eekelen van, M. (Martijn)8525220877
Eestermans, L. (Luna)88201300
Eestermans, R. (Raoul)87398520
Engels, D. (Devy)8843901125
Galustjan, K.G. (Karen)88626890
Gastel van, D.J.L. (Delano)83057260
Goddé, M. (Matthias)85984141778
Gordijn, D.G. (Daan)86535130
Goris-Schouwstra, A.T.C. (Adry)60162191625
Graaf van der, V.A. (André)79153251904
Groenveld, H.A.G. (Henry)85222831646
Hattem van, J.M.J. (Jasper)87575840
Haverhoek, J.M. (Jan)74489801497
Heerebeek van, W.N.V. (William)87455170
Hellemons, F. (Frans)88531630
Herck van, M. (Marcel)76140572077
Hert de, O.R. (Oliver)74489911925
Hertogs, A.T.W. (Ton)63661181666
Heuvel van den, F.G.J. (Finn)86370350
Hoedelmans, T. (Tijn)86534250
Hoff van 't, A. (Alexander)84468561079
Hooijdonk van, S. (Sammie)8820141125
Hopman-Been, R. (Rob)85695171861
Hopmans, W. (Wesley)86567141281
Houten van, H. (Henk)79720081463
Huang, K. (Kevin)87965790
Huibregtse, T.E.B. (Tristan)88201520
Hussein, E.A.H. (Abdulhamid)88246621536
Ismail, S. (Samir)88202070
Jansen, W.R.J. (Wessel)87398960
Kaijser, C.F.L. (Fred)82437961542
Kalle, E.C.G. (Erwin)82329282055
Karel, F.J. (Finn)86534690
Karel, T.A. (Tobias)88201630
Kasteren van, B. (Bart)72237331715
Kasteren van, S. (Saphyra)8757606125
Keijzer, T. (Tom)88201740
Koopman, K. (Keanu)88519310
Kraaijeveld, P. (Peter)61153071715
Kunst, F.K.A. (Floor)86961930
Kunst, R.C.F. (Robert)76693981659
Kunst, W.J.M. (Wouter)85646990
Lambregts, F. (Frank)80906761006
Liekens, R. (Ronny)79242021704
Linden van der, G.A.M.J. (Bert)75786041405
Lindhout, D.J. (Danny)74489581500
Looff de, J.C. (Kees)86594421541
Luijkx, M. (Marieke)86667790
Maerevoet, S. (Sim)87713232153
Minyeyevtsev, S. (Semen)81082652084
Moor de, P. (Peter)86347911884
Nunnikhoven, J.A. (Hans)69007181813
Osinga, A. (Angelique)83022061907
Paardekam, R.A. (Rene)72729581709
Parsai, A. (Ali)85525661787
Peleman, T. (Tony)83733322055
Peters, J.F.B. (Joppe)86961820
Poel van der, J.A. (Jochem)87576390
Poel van der, M. (Melissa)87909360
Punt, R. (René)62844211792
Putte van de, B. (Bas)82868831738
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Room, C. (Casper)8653348555
Schilt van, E. (Evalijne)8592595473
Schilt van, T. (Tano)8653447359
Schoones, M.S. (Martin)87135290
Schouten, F. (Freek)75358692069
Severijnen, J.A.P. (Arjon)78942932136
Smit de, M. (Martin)61733651740
Tack, N. (Neri)86533260
Tahan, Z. (Zouhair)87952150
Tak, N. (Neri)87709820
Uden van, K. (Koen)86978320
Vilarnau, J.J. (Enrique)83009191668
Vliet van, A. (Ton)75883281645
Vriens, L. (Levi)87575950
Winterberg, D.L.N.A. (Dion)8713496725
Zanten van, A.J. (Andre)85666460
Zeidan, A. (Alesar)88303160
Zeidan, M. (Maria)88303050
Niet opgekomen00000