Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dijk van, J. (John)74754131859
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Been, R. (Ron)78383251368
Berg van den, J.A.G. (Jan)73418291619
Bogaert, J.A.W. (Hans)77162361704
Bosch, C. (Cédric)87272460
Bosch, F. (Fientje)87272570
Bronkhorst, B. (Boaz)8810065343
Dijk van, J. (John)74754131859
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Domen, A.M.J. (Adrie)59973321492
Dongen van, D. (Daan)81304301937
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Elst, T. (Tygo)87801011050
Epker, M. (Maarten)8848972197
Erk van, C.J.L. (Kees)59796661434
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071848
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Ginneken van, M. (Maikel)82598891551
Gomis, R.B. (Rico)77601591595
Gommers, W. (William)82798101252
Groot de, R. (Rosa)86662180
Han, N. (Naomi)84557111377
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Hereijgers, C. (Chiel)8608105481
Hereijgers, T. (Thijs)8608116609
Hermans, J.G.L. (Hannie)8156335892
Hoogen van den, A. (Arno)84911751011
Jansen, L. (Lucas)86081270
Keijl, G. (Goossen)86490691538
Ketelbueters, V. (Victor)8698371714
Kort de, J. (Jan)8666229876
Kort de, T. (Thijs)86662400
Kort de, W. (Willem)81134571609
Krijnen, H. (Herman)78065901172
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Linden van der, H. (Hans)73747742104
Matthijssen, M. (Mitchell)83206971670
Mertens, R. (Rick)85709471107
Oorschot van, L. (Louis)8613770534
Oostvogels, I. (Inge)82572051527
Oostvogels, N. (Niels)88253110
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Opdorp van, A.C.M. (Adrie)59637931734
Opstal van, L. (Lars)87272900
Opstal van, T. (Thijs)86023191240
Peppen van, G. (Geoff)87801120
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Roks, E.M. (Erik)64416221729
Roks, M.H.M. (Rene)59513961533
Roos, P. (Pascal)86053221351
Rosiac, D. (Daniel)87514241277
Rossum van, B. (Boris)87801890
Schraets, M. (Mark)85602001412
Smits, F. (Frans)76469581899
Struijs, C. (Cindy)8666284407
Struijs, I. (Ilona)8666295676
Vriends, J. (Jan)84331061584
Weerdt de, J. (Jessica)88253220
Wellens, S. (Senne)88253330
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Punt, R. (René)62844211792
Demmers, P.J. (Pieter-Jan)73706821621
Hert de, O.R. (Oliver)74489911925
Graaf van der, V.A. (André)79153251904
Houten van, H. (Henk)79720081463
Osinga, A. (Angelique)83022061907
Putte van de, B. (Bas)82868831738
Hoff van 't, A. (Alexander)84468561079
Groenveld, H.A.G. (Henry)85222831646
Hopman-Been, R. (Rob)85695171861
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Boer, B.C.A. (Bram)87576170
Boer, O.A.C. (Olivier)87576280
Bruschke, A. (Alexander)83841561785
Bruys, P.A.F. (Piet)74802641593
Dardha, A. (Arben)81122582292
Dardha, D. (Daniel)85848512424
Demmers, P.J. (Pieter-Jan)73706821621
Dijkmans, J. (Jelte)87731380
Dongen van, E.J. (Edwin)77773191988
Dort van, L. (Lars)78430111862
Duynstee, B. (Bjoyd)88201190
Eekelen van, J. (Jeroen)8485081919
Eekelen van, M. (Martijn)8525220877
Eestermans, L. (Luna)88201300
Eestermans, R. (Raoul)87398520
Engels, D. (Devy)8843901125
Galustjan, K.G. (Karen)88626890
Gastel van, D.J.L. (Delano)83057260
Goddé, M. (Matthias)85984141778
Gordijn, D.G. (Daan)86535130
Goris-Schouwstra, A.T.C. (Adry)60162191625
Graaf van der, V.A. (André)79153251904
Groenveld, H.A.G. (Henry)85222831646
Hattem van, J.M.J. (Jasper)87575840
Haverhoek, J.M. (Jan)74489801497
Heerebeek van, W.N.V. (William)87455170
Hellemons, F. (Frans)88531630
Herck van, M. (Marcel)76140572077
Hert de, O.R. (Oliver)74489911925
Hertogs, A.T.W. (Ton)63661181666
Heuvel van den, F.G.J. (Finn)86370350
Hoedelmans, T. (Tijn)86534250
Hoff van 't, A. (Alexander)84468561079
Hooijdonk van, S. (Sammie)8820141125
Hopman-Been, R. (Rob)85695171861
Hopmans, W. (Wesley)86567141281
Houten van, H. (Henk)79720081463
Huang, K. (Kevin)87965790
Huibregtse, T.E.B. (Tristan)88201520
Hussein, E.A.H. (Abdulhamid)88246621536
Ismail, S. (Samir)88202070
Jansen, W.R.J. (Wessel)87398960
Kaijser, C.F.L. (Fred)82437961542
Kalle, E.C.G. (Erwin)82329282055
Karel, F.J. (Finn)86534690
Karel, T.A. (Tobias)88201630
Kasteren van, B. (Bart)72237331715
Kasteren van, S. (Saphyra)8757606125
Keijzer, T. (Tom)88201740
Koopman, K. (Keanu)88519310
Kraaijeveld, P. (Peter)61153071715
Kunst, F.K.A. (Floor)86961930
Kunst, R.C.F. (Robert)76693981659
Kunst, W.J.M. (Wouter)85646990
Lambregts, F. (Frank)80906761006
Liekens, R. (Ronny)79242021704
Linden van der, G.A.M.J. (Bert)75786041405
Lindhout, D.J. (Danny)74489581500
Looff de, J.C. (Kees)86594421541
Luijkx, M. (Marieke)86667790
Maerevoet, S. (Sim)87713232153
Minyeyevtsev, S. (Semen)81082652084
Moor de, P. (Peter)86347911884
Nunnikhoven, J.A. (Hans)69007181813
Osinga, A. (Angelique)83022061907
Paardekam, R.A. (Rene)72729581709
Parsai, A. (Ali)85525661787
Peleman, T. (Tony)83733322055
Peters, J.F.B. (Joppe)86961820
Poel van der, J.A. (Jochem)87576390
Poel van der, M. (Melissa)87909360
Punt, R. (René)62844211792
Putte van de, B. (Bas)82868831738
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Room, C. (Casper)8653348555
Schilt van, E. (Evalijne)8592595473
Schilt van, T. (Tano)8653447359
Schoones, M.S. (Martin)87135290
Schouten, F. (Freek)75358692069
Severijnen, J.A.P. (Arjon)78942932136
Smit de, M. (Martin)61733651740
Tack, N. (Neri)86533260
Tahan, Z. (Zouhair)87952150
Tak, N. (Neri)87709820
Uden van, K. (Koen)86978320
Vilarnau, J.J. (Enrique)83009191668
Vliet van, A. (Ton)75883281645
Vriens, L. (Levi)87575950
Winterberg, D.L.N.A. (Dion)8713496725
Zanten van, A.J. (Andre)85666460
Zeidan, A. (Alesar)88303160
Zeidan, M. (Maria)88303050
Niet opgekomen00000