Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Kocken, W.G.R.M. (Wilbert)67706212087
Leemans, H.M.C.A. (Huub)71789191954
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aa van der, T. (Teun)84256811531
Alphen van, C.C. (Carel)81297701706
Bastiaansen, T. (Tom)88307560
Bötticher, D. (Donald)85724871167
Bötticher, R. (Roderick)8484498923
Begashvili, B. (Bagrat)87788800
Begashvili, B. (Bakury)87788690
Berg van den, B. (Bram)74921772236
Bergman, T. (Tjibbe)8778902232
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Boxtel van, D. (Danniel)70477771881
Brand, B.J.L.M. (Berry)76648441798
Brink van den, W.J.F.M. (Willem)77947872036
Carol, W. (Wendy)81552131199
Dijk van, J. (Julius)88341880
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Dorp van, H.M. (Bert)72152411308
Douwes, J. (Jan)75554711979
Duijnhoven van, P.P.A. (Paul)68162381621
Dumont, W. (Ward)87789350
Essens, C. (Caleb)87789570
Feelders, A.J. (Ad)60104551998
Havermans, A.J.G.M. (Ad)71767191466
Heijden van der, B. (Bram)87789680
Heijden van der, N. (Niels)86195340
Hohner, A.C. (Andries)78608861544
Hoorn van, M.D. (Marsel)69794671673
Jansen, A.G.J. (Arnoud)70107181957
Kaya, C.D. (Cemil)88232321488
Klijsen, F.J.H. (Frans)77240241139
Kocken, W.G.R.M. (Wilbert)67706212087
Kooijman, P.J. (Piet)82501101409
Korevaar, J.C. (Jan)70801061456
Leemans, H.M.C.A. (Huub)71789191954
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Libregts, T. (Thijn)87416670
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Mazanne, I. (Ilya)87789900
Mei van der, R. (Rik)87790010
Montenegro, M. (Michele)76152341876
Moors, J.J.A. (Hans)59697221839
Moorsel van, A.A.H.M. (Ton)60401991398
Moorsel van, E.G.A.M. (Ernest)75266071661
Moorsel van, R.A.M. (Rob)80934041443
Moorsel van, T. (Tommie)81018961664
Mutsaers, A.J.J.M. (Ad)61448421743
Nap, R. (Rowan)81019401887
Nauta, J. (Jetse)87186000
Olree, A. (Alex)85652051411
Olree, A. (Alfred)88190740
Olree, S. (Stefan)8779012814
Panjoel, B.J. (Bert-Jan)75553831977
Postuma, J. (Jaap)84079051782
Priems, P.J.J.M. (Pieter)60320921756
Rage, U. (Umar)86514781401
Schoot van der, M.P. (Mark)83666991240
Schoot van der, P.P.A.J. (Peter Paul)86514891449
Schouten, F.A.J. (Frank)72692181638
Smout, L. (Luuk)84878970
Thönissen, J.W.A.M. (Hans)71191231663
Thijsse, E.G.C. (Elias)71784131797
Uijl den, W.J. (Wim)84615081508
Velden van der, W.C.M.J. (Wim)83630581535
Vennix, F.A. (Frank)74772941447
Weel, A. (Aniek)86288950
Weel, J.J.M. (Jaap)71480201877
Werdt de, N. (Noureddine)8580660500
Wild, R. (Rik)87790340
Ye, S. (Sam)86195450
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dijk van, J. (John)74754131859
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Been, R. (Ron)78383251368
Berg van den, J.A.G. (Jan)73418291619
Bogaert, J.A.W. (Hans)77162361704
Bosch, C. (Cédric)87272460
Bosch, F. (Fientje)87272570
Bronkhorst, B. (Boaz)8810065343
Dijk van, J. (John)74754131859
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Domen, A.M.J. (Adrie)59973321492
Dongen van, D. (Daan)81304301937
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Elst, T. (Tygo)87801011050
Epker, M. (Maarten)8848972197
Erk van, C.J.L. (Kees)59796661434
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071848
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Ginneken van, M. (Maikel)82598891551
Gomis, R.B. (Rico)77601591595
Gommers, W. (William)82798101252
Groot de, R. (Rosa)86662180
Han, N. (Naomi)84557111377
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Hereijgers, C. (Chiel)8608105481
Hereijgers, T. (Thijs)8608116609
Hermans, J.G.L. (Hannie)8156335892
Hoogen van den, A. (Arno)84911751011
Jansen, L. (Lucas)86081270
Keijl, G. (Goossen)86490691538
Ketelbueters, V. (Victor)8698371714
Kort de, J. (Jan)8666229876
Kort de, T. (Thijs)86662400
Kort de, W. (Willem)81134571609
Krijnen, H. (Herman)78065901172
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Linden van der, H. (Hans)73747742104
Matthijssen, M. (Mitchell)83206971670
Mertens, R. (Rick)85709471107
Oorschot van, L. (Louis)8613770534
Oostvogels, I. (Inge)82572051527
Oostvogels, N. (Niels)88253110
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Opdorp van, A.C.M. (Adrie)59637931734
Opstal van, L. (Lars)87272900
Opstal van, T. (Thijs)86023191240
Peppen van, G. (Geoff)87801120
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Roks, E.M. (Erik)64416221729
Roks, M.H.M. (Rene)59513961533
Roos, P. (Pascal)86053221351
Rosiac, D. (Daniel)87514241277
Rossum van, B. (Boris)87801890
Schraets, M. (Mark)85602001412
Smits, F. (Frans)76469581899
Struijs, C. (Cindy)8666284407
Struijs, I. (Ilona)8666295676
Vriends, J. (Jan)84331061584
Weerdt de, J. (Jessica)88253220
Wellens, S. (Senne)88253330
Niet opgekomen00000