Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Peeters, P. (Patrick)78646481217
Lambregts, F.J.J. (Frank)80906871830
Alberts, J.H. (Henk)81505601588
Essen van, M.M.E.D. (Marieke)85352851584
Gevorkjan, L. (Lewon)86024181788
Dehn, I.A. (Imad Abou)86986351768
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adriaansen, F. (Florian)8785194225
Adriaansen, S. (Sam)87851830
Akkermans, N. (Noah)8675898742
Alberts, J.H. (Henk)81505601588
Baal van, A. (Aleksandr)88389620
Barbanson de, L. (Loes)78161930
Bock de, R. (Robin)88344740
Bolster, A. (Annemein)87851500
Bolster, C. (Catheleine)88389730
Bolster, J. (Jibbe)87851390
Bookelaar, V.C. (Vincent)87514790
Brand van den, A.H.G. (Ad)61361191621
Braspenning, L.G.J.C. (Luuk)8557813820
Broek van den, R. (René)62486051890
Bruijns, A.M.P.D. (Ad)61119191679
Buckens, J. (Jibbe)88389400
Buckens, S. (Sil)88389290
Buisman, C. (Chiel)87849520
Buisman, E. (Eline)87852160
Caluwé de, B. (Bram)87851720
Cheng, N.H. (Ngo Hin)79721182021
Chikhi, C. (Adam)88456170
Colijn, E.J. (Erik-Jan)80783231995
Colijn, H.M. (Herman)82011600
Colijn, S. (Stefan)79544522322
Dardha, D. (Daniel)85848512341
Dehn, I.A. (Imad Abou)86986351768
Dielissen, M.J. (Mick)84631031374
Dingemans, M. (Mathijs)8521898872
Doelder de, R. (Rowan)87849960
Du Pont, D. (David)81185832087
Eck van, T.N. (Ted)59940651899
Eerens, P. (Pim)71108182009
Elsten, L. (Levy)87851280
Elven van, E.F.A. (Erik)66153121850
Erdogan, E. (Ecrin)8805324200
Essen van, M.M.E.D. (Marieke)85352851584
Etienne, T. (Tycho)8751446370
Feijter de, S.J.M. (Bas)83678982182
Fidder, J.P.M. (Jesper)8723869950
Fuente de la, E. (Evas)87850620
Gentevoort van, V. (Victor)8558330422
Gentevoort van, X. (Xandar)8558319969
Gevorkjan, L. (Lewon)86024181788
Graag de, F.J. (Ferdin)83658851521
Grauw de, P. (Pepijn)88456280
Hardy, P.J. (Peter Jim)83775561267
Heijnen, P.A.C. (Patrick)80574341314
Hoevenaars, M. (Mickey)87851610
Hoevenaars, T. (Thijs)8785117270
Hogeloon van, C.B.M. (Kees)73272321510
Huibregtse, M. (Micha)8675876389
Huibregtse, M. (Rafi)87850950
Huijser, M.W. (Marcel)76490041911
Huijser, P. (Peter)81131491585
IJzermans, C.G.J. (Cees)82328732129
IJzermans, G.A.M. (Ger)82413541254
Jacobs, M. (Manu)88389840
Jarbouchi al, M. (Maroua)87240340
Jarbouchi al, R. (Redouane)8724045242
Jarbouchi al, S. (Safae)8724023420
Jens, J. (Julius)87514350
Karapet, J. (Hovhannes)87240670
Koek, M. (Marcel)70767511714
Kok, I. (Ivo)82639262149
Konings, S. (Sid)88390060
Lambregts, F.J.J. (Frank)80906871830
Lauwerijssen, J. (Jarno)87240560
Linders, T. (Thimo)8785073369
Loon van, E. (Eric)69028851894
Mathon, M. (Mark)77765051501
Matthijsse, M. (Thijs)77765711583
Mechelen van, J. (Jan)67348712242
Messiaen, F. (Florian)87239460
Messiaen, O.F. (Olivia)87239350
Mitran, A.C. (Anthony Cristian)85505862076
Mitran, M. (Marie)85650181684
Mitran, O. (Ovi)85789551576
Nijs de, P.G.A.M. (Pieter)83861801179
Onrust, B. (Benny)79633181994
Oosterhout van, J. (Jan)61956511611
Oostvogels, C.A.M. (Cora)84872041079
Oostvogels, K.J.M. (Kimberley)84872151269
Pascal, M.B. (Gelu)87848750
Peeters, F.A.M. (Frans)69183841724
Peeters, P. (Patrick)78646481217
Pietjouw, A.M.C. (Aleksander)86094140
Pietjouw, N.V.A. (Nickolai)87239790
Potjes, T.A.A. (Theo)61110171363
Prevoo, J. (Joshua)86093811374
Quilotte, D. (Daniël)88410190
Quilotte, F. (Fabio)88410080
Quinten, L. (Laurens)61945071611
Rens, C. (Carlo)73417411927
Riemens, K. (Koen)83300691934
Rijkse, J.W. (Jan)76360681556
Robbemond, T. (Thijn)88409970
Robbemond, V. (Vince)88389950
Robben, B. (Bas)71443571556
Rooij de, N. (Nico)88390610
Schipper, G. (Gijs)87850510
Schuermans, R. (Robert)75753372068
Schuurmans, J. (Jan)82511882104
Sharifzai, R. (Rashed)83792390
Sloot van der, S. (Siem)8675887338
Smits, C.I. (Jacques)84929901621
Smits, M. (Mark)75526662141
Snijders, A. (Anthony)83118641441
Snijders, B. (Bas)84284861431
Tayeb, M. (Malek)87849740
Tikranian, A. (Alik)83999522310
Tolhuizen, L. (Ludo)67444412066
Uijtdewilligen, M. (Mandy)8785007379
Uijtdewilligen, R. (Ruben)8675986225
Verbeek, M.W.C. (Martijn)82962111817
Verbeek, R. (Robin)82648941361
Vroomen de, G. (Gijs)88390170
Wang, V. (Vincent)8724540636
Watering van de, R. (Ramon)87850840
Weegen van der, R. (Rob)79720521923
Wennekes, H.M.P. (Henk)76090411827
Werf van der, T. (Ton)82023151818
Wesseling, N. (Noah)8839028308
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Witte de, C. (Cas)8751468225
Wolthuis, L. (Luca)88390390
Wullems, A. (Arun)8723891200
Wullems, D. (Dilan)8723902280
Wullems, J. (Jaiman)8723990278
Zakarya, A. (Amro)88390500
Zijst van, E. (Erik)87850180
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hemmers, C.A.M. (Carlos)67757691903
Willeboordse, J. (Jasper)62313021858
Linden van der, W. (Willem)72910971835
Jong de, F. (Frank)83590651811
Stafleu, M. (Michiel)80966711625
Ooms, C. (Kees)80802701892
Sulman, J.W.F. (Jan)83163851658
Godderij, P.J.M. (Jo)86593871735
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans, M. (Miep)87727751099
Antonissen, M. (Michiel)69610091903
Bayings, F.T. (Frans)61591531514
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321937
Boeren, P. (Paul)78739651645
Boogert, W.A. (Willem)79790261559
Brinke te, J. (Jan)59960120
Cadsand van, T. (Thijs)88523710
Compagner, D. (Daniël)82793921363
Crane, A. (Alex)76441641594
Creuels, F.M.J. (Frank)71930431618
Creyghton, M. (Maurits)61843981463
Dammer, N. (Noud)88514360
Daniels, H.A.M. (Hennie)73936281675
Deijkers, G. (Gideon)84974230
Dielissen, G.J.M. (Gerjos)81987621531
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman, S. (Sebastiaan)84812531903
Dogterom, J.L. (Jan Leendert)71619021495
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241664
Duuren van, F. (Frank)75197541469
Ermes, M. (Marc)82491641683
Fakkel, E.J. (Eduard)78140041571
Feenstra, K. (Kars)88514690
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391300
Gietelink, D.A. (Dirk)87954901130
Godderij, P.J.M. (Jo)86593871735
Goossen, R.C.L. (Rolf)87129461735
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde, G. (Gerard)87236821259
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans, R. (Ron)76441531535
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis, H. (Hein)84069151418
Hahn, G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers, C.A.M. (Carlos)67757691903
Hendriks, A.F.C.J. (Zef)81562691526
Hengst den, S. (Simon)60836601591
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts, H. (Hein)78879131889
Huo, R. (Riley)88514470
Ikouaa, N. (Nassim)88352990
Jansma, B. (Bouke)83293541642
Jong de, F. (Frank)83590651811
Kapitany, K. (Karoly)66236391611
Khurana, A. (Aanya)88431200
Kleyn, J. (Jan)85696601324
Koeman, J.J. (Ko)86379701082
Kooten van, W.P. (Willem)84524991486
Korsse, J. (Hans)71298701661
Leeuw de, C.A. (Kees)74329091554
Lessmann, E.A.B.M. (Edwin)61177051828
Li, H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg, B. (Bas)78387321694
Linden van der, W. (Willem)72910971835
Lucas, F.C. (Fred)63776791782
Martens, A.L. (Astrid)85507291384
Martens, L. (Levi)86265080
Martens, L. (Liecke)87960950
Martin Zamora, I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel)82151961599
Merwijk van, M. (Matthijs)83728151737
Mies, E. (Edwin)87579911133
Namen, L. (Lev)88353100
Nooren, B. (Bibi)8746672613
Nooren, M. (Mijntje)88316800
Oomen, A.M.J.G.M. (Rens)71287042050
Ooms, C. (Kees)80802701892
Pardoel, F.F.C. (Fred)81140621665
Portengen, G.J. (Gertjan)84215781284
Rietveld, L. (Leo)75265631897
Roestel van, J. (Jan)72229081741
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten, J.G.H. (Joost)61944081735
Ruyter de, R. (Rob)67423621303
Scherbeijn, C.T.M. (Cor)75781201707
Scholten, N. (Noud)88578820
Severeijnen, P.M.M. (Peter)59715041796
Shabanaj, A. (Alda)85337781875
Slagboom, A.J. (Arno)77714561844
Smet de, S. (Sander)78633721604
Smidt, M. (Mart)84700770
Smits, M. (Mark)75526662141
Stafleu, M. (Michiel)80966711625
Straathof, D. (Dick)61352831838
Sulman, J.W.F. (Jan)83163851658
Taminiau, L. (Lode)88390720
Tellekamp, R. (Rowena)78570251580
Tienhoven, T. (Ties)88084921273
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571089
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen, F.J.A. (Frank)73766112048
Vermetten, F. (Frank)87727861228
Verstappen, H.W.M. (Henk)61954311847
Vingerhoeds, R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar, G.J. (Gert)60074961750
Vreugdenhil, S.A. (Sier)8418839806
Westendorp, R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse, J. (Jasper)62313021858
Willemars, M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn)75090841695
Zaal, N. (Nico)74467361391
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000