Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dijk van, J. (John)74754131859
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Been, R. (Ron)78383251368
Berg van den, J.A.G. (Jan)73418291619
Bogaert, J.A.W. (Hans)77162361704
Bosch, C. (Cédric)87272460
Bosch, F. (Fientje)87272570
Bronkhorst, B. (Boaz)8810065343
Dijk van, J. (John)74754131859
Dijk van, T. (Tycho)84903831923
Domen, A.M.J. (Adrie)59973321492
Dongen van, D. (Daan)81304301937
Dongen van, L. (Luuk)84903941600
Elst, T. (Tygo)87801011050
Epker, M. (Maarten)8848972197
Erk van, C.J.L. (Kees)59796661434
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071848
Ginneken van, J. (Jos)82493181605
Ginneken van, M. (Maikel)82598891551
Gomis, R.B. (Rico)77601591595
Gommers, W. (William)82798101252
Groot de, R. (Rosa)86662180
Han, N. (Naomi)84557111377
Havermans, J. (Jorrit)83089491865
Hereijgers, C. (Chiel)8608105481
Hereijgers, T. (Thijs)8608116609
Hermans, J.G.L. (Hannie)8156335892
Hoogen van den, A. (Arno)84911751011
Jansen, L. (Lucas)86081270
Keijl, G. (Goossen)86490691538
Ketelbueters, V. (Victor)8698371714
Kort de, J. (Jan)8666229876
Kort de, T. (Thijs)86662400
Kort de, W. (Willem)81134571609
Krijnen, H. (Herman)78065901172
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Linden van der, H. (Hans)73747742104
Matthijssen, M. (Mitchell)83206971670
Mertens, R. (Rick)85709471107
Oorschot van, L. (Louis)8613770534
Oostvogels, I. (Inge)82572051527
Oostvogels, N. (Niels)88253110
Oostvogels, N.A.J. (Niek)80273381919
Opdorp van, A.C.M. (Adrie)59637931734
Opstal van, L. (Lars)87272900
Opstal van, T. (Thijs)86023191240
Peppen van, G. (Geoff)87801120
Pijl, R.L. (Richard)77043891764
Roks, E.M. (Erik)64416221729
Roks, M.H.M. (Rene)59513961533
Roos, P. (Pascal)86053221351
Rosiac, D. (Daniel)87514241277
Rossum van, B. (Boris)87801890
Schraets, M. (Mark)85602001412
Smits, F. (Frans)76469581899
Struijs, C. (Cindy)8666284407
Struijs, I. (Ilona)8666295676
Vriends, J. (Jan)84331061584
Weerdt de, J. (Jessica)88253220
Wellens, S. (Senne)88253330
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Elven van, E.F.A. (Erik)66153121850
Schumacher, A. (Arco)71286931719
Veth de, C.C.M. (Christ)72552481561
Naalden, M. (Marc)74451961805
Jacobs, M.U. (Marvin)78785851640
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Cartens, U.L.M. (Ben)72087731442
Eck van, T.N. (Ted)59940651899
Elven van, E.F.A. (Erik)66153121850
Goorden, J.M. (Johan)68825571809
Grift, E. (Evert)88361130
Höfer, R.G.J.M. (Ron)83416521425
Heijnen, P.A.C. (Patrick)80574341314
Jacobs, M.U. (Marvin)78785851640
Jonkers, F.H.J. (Frans)80430461029
Kloosterboer, N.C.W. (Nico)68162711594
Kok, I. (Ivo)82639262149
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Naalden, M. (Marc)74451961805
Nijs de, P.G.A.M. (Pieter)83861801179
Oosterhout van, H. (Bart)61481421237
Otten, H. (Hans)86564281378
Phernambucq, L. (Leo)88361020
Ravestein, H. (Hans)64259251535
Rockx, F.M.M.M. (Frank)59943401552
Schumacher, A. (Arco)71286931719
Schuurmans, J. (Jan)82511882057
Smits, C.I. (Jacques)84929901621
Suijkerbuijk, F. (Frank)88237490
Verbeek, M.W.C. (Martijn)82962111817
Verbeek, R.A.J.M. (Rob)8560596884
Veth de, B. (Bo)78127941971
Veth de, C.C.M. (Christ)72552481561
Wattimena, J. (Joey)84935731331
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Niet opgekomen00000