Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bosscher, J.K. (Hans)60174512009
Toorman, J. (Jan)64242091883
Heijden van der, A.G.V.M. (Arnold)72086081618
Bucchianico Di, A. (Alessandro)73633452039
Böck de, R. (Rien)82026891898
Schobben, M. (Morris)83925491753
Hoogstraten van, R.J.M. (Ron)83987641575
Wildemans, R. (Roeland)87295341537
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aben, P. (Paul)77154991948
Allaart, Y. (Yara)8643712309
Ameiden van, P. (Pieter)81004111425
Anema, W.J. (Walter)80718661923
Anginthaya, K. (Kiran)88629751753
Bakens, J. (Jeroen)82720551138
Bansal, H. (Harshit)87483220
Böck de, R. (Rien)82026891898
Berndsen, J.F. (Jochem)79122011967
Blom, S.A. (Sebastiaan)87893850
Bosscher, J.K. (Hans)60174512009
Bouwmans, E. (Erik)82044711807
Bucchianico Di, A. (Alessandro)73633452039
Chen, Z. (Zirong Thomas)87675940
Cheng, T. (Thijmen)8798064644
Coenen, A.P. (Albert)73812421763
Cox, J. (Jan)82046581943
Eck van, A. (Ayvrian)87424260
Feng, Q. (Sarah)8746815100
Feng, Y. (Elysia)86073021559
Friesen, B. (Bas)70474691974
Ganeshram, N. (Niranjana)88622490
Ganeshram, N. (Nirupa)8661994929
Gang, K.W.Z. (Kevin)8710284827
Gómez Rivas, P.C.J. (Pieter)87869870
Gowda, S. (Keerti)88122210
Grooten, T. (Tommy)86736321605
Han, Y. (Yichen)85107552158
Heijden van der, A.G.V.M. (Arnold)72086081618
Hoogstraten van, R.J.M. (Ron)83987641575
Huang, L. (Luna)86931461295
Huang, W. (Wendy)85785591837
Hurk van den, J.P.A.M. (Hans)75021211977
Iyer, N. (Nakul)87468260
Iyer, N. (Neel)87468370
Jeurissen, K.G.M. (Karel)59757611478
Kartik, V. (Vidyuth)8845584499
Kazarjan, A. (Anahit)8597655620
Kazarjan, G. (Gachatur)85958841661
Klapwijk, K.B. (Bram)81423872168
Kooten van, L. (Luuk)76620062305
Korver, C. (Cornelis)60184081735
Koster, J. (Jeroen)88208011870
Kuijk van, D.G.C.M. (Dennis)76575181738
Kuijpers, F.A. (Frans)60470412201
Kurt, S. (Sascha)8759355984
Laarhoven, T.M.M. (Thijs)78737672326
Mathijssen, J.W.J. (Jasper)8710218244
Meijer, D.N. (Dolf)74549972197
Mijden van der, E. (Eva)87034200
Mijden van der, N. (Nathalie)87869760
Moonen, R. (Rene)60009072063
Mosayee, J. (Jan Muhammad)87421180
Niessen, D.C. (Dion)8778671851
Ouwersloot, J. (Hans)81363371928
Pazsoldan, L.A. (Luis Alexander)81098161408
Pechenizkiy, M. (Mykola)86503232041
Plassche van de, B.J. (Bas)70698542336
Ponomarev, I.A. (Ivan)86621151625
Put van de, J.W.P. (Jeroen)79146982084
Rey van, L. (Loek)69638581820
Rijsewijk van, A. (Ad)60853651824
Rutter, I. (Ignaz)87483330
Schaffer, P.H.M.J. (Paul)78331331396
Schalij, F.D. (Frits)83499681955
Schellingerhout, N. (Nico)73635211888
Schobben, M. (Morris)83925491753
Schot, J.C. (Jan)64720481971
Snoeck, E.W. (Ewout)85603211579
Song, F.H. (Fred)8624605678
Song, M.H. (Mily)8689670352
Steures, H.J. (Harrie)61555781857
Stomps, B.W.P. (Flip)75544151410
Storcken, A.J.A. (Ton)82340391475
Sutmuller, J.M. (Jos)64262002095
Tan, L. (Leo)8798042738
Tolhuizen, L. (Ludo)67444412066
Toorman, J. (Jan)64242091883
Toorn van der, S.C.J. (Seger)87824770
Troisi, L. (Luca)85701221552
Turjan, S. (Sofia)87033650
Tyagi, D. (Dishan)88455950
Valks, H.J.M. (Henny)78645381580
Veerman, J.A.C. (Jan)64082702111
Verhoef, T. (Timo)8594586972
Versfeld, L.R.G. (Loet)60113681867
Versteeg, C. (Cees)60234461821
Vosselman, J.M. (Jan)61594172041
Wang, J. (Jarett)87034090
Wang, J. (Jeffrey)87033980
Warmerdam van, V. (Valentijn)86235271694
Weij van der, H. (Rik)77750751829
Wildemans, R. (Roeland)87295341537
Wu, L. (Luke)8627289474
Yilmaz, A. (Adam)87932681375
Zhang, Y. (Yourui Eric)8746727447
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Swinkels, J. (Jos)72880061928
Berg van den, G. (Gerard)73596491989
Aarts, R. (Rob)77117152151
Hurkmans, T. (Tibor)77863391762
Sanden van der, M. (Martien)78567171826
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts, R. (Rob)77117152151
Berg van den, G. (Gerard)73596491989
Berkers, E.T. (Embert)60495821677
Berkers, P.A.M. (Piet)60013581750
Bollaan, R. (Renzo)8782928609
Boomen v.d., A. (Arie)79630761402
Briels, R. (Raymond)74792301929
Bussel van, B. (Bart)83528940
Clevers, E. (Egbert)79967032265
Cuijpers, F.A. (Frans)62263742419
Donkers, A. (André)88299200
Greef de, R. (Rini)88203940
Hanique, P. (Paul)80428151773
Hooidonk van, C.H. (Kees)85190601400
Hurkmans, T. (Tibor)77863391762
Jacobs, H. (Hans)79785971549
Jansen, B.A.H. (Bob)77997812160
Kerkhof, M.A. (Michel)79678721928
Leenen, B. (Boyd)8809306618
Leesberg, A.F.A. (Dolf)80492061670
Loomans, J.M. (John)60054721902
Meijer, E. (Ellen)79237951707
Pelt van, C. (Kees)75832461644
Rooijakkers, S. (Stefan)76462871875
Sanden van der, M. (Martien)78567171826
Schlangen, J. (Jos)81931301282
Schlangen, K. (Koen)80252921825
Schlangen, M. (Maarten)81219601057
Slagmolen, J. (Justin)8524109739
Sparidans, A. (Toon)72879621588
Swinkels, J. (Jos)72880061928
Swinkels, M. (Maurice)80253032193
Swinkels, R.H.A. (Robin)78845252491
Visser, R. (Roby)85701771601
Vossen, S. (Sharif)86226141199
Wever, R. (Remco)88013861297
Niet opgekomen00000