Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Vennix, F.A. (Frank)74772941447
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Haast, R. (Rob)79198021804
Vrande van de, B. (Bram)86040681557
Mentink, A.J.V. (Toon)61038231822
IJzermans, G.A.M. (Ger)82413541254
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Baselmans, L. (Luuk)83351622292
Berg op ten, B. (Bram)86289280
Berg van den, B. (Bart)85470771642
Berg van den, B. (Bram)74921772236
Biemans, E. (Erik)78131242001
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Bosch van den, R. (René)74618171512
Broekmeulen, J. (Joris)79006622210
Burg, B. (Brent)79382052139
Clijsen, M.C. (Mark)70636172167
Colijn, E.J. (Erik-Jan)80783231995
Colijn, S. (Stefan)79544522322
Daamen, R. (Roland)81973871980
De Veth, B. (Bo)88237160
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Fokker, B. (Bjorn)80662561919
Gelder van, L. (Leo)82049991562
Gerritse, Y.A.J. (Youri)76634911937
Haast, K.M.C. (Koen)80018072097
Haast, M.J.A. (Mark)80018292380
Haast, R. (Rob)79198021804
Hess, F.J.W. (Stefan)73934631961
Hooghwerff, R. (Ruben)80225201730
IJzermans, C.G.J. (Cees)82328732129
IJzermans, G.A.M. (Ger)82413541254
Jacobs, J. (Jos)77976691773
Jansen, B.A.H. (Bob)77997812160
Konings, F.P.A. (Frans)72246572196
Kuipers, S.C. (Stefan)78807632469
Kuntze, C. (Carl)79490730
Lambregts, F.J.J. (Frank)80906871830
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Mazajchik, T. (Tim)77998802068
Mentink, A.J.V. (Toon)61038231822
Mollema, T. (Thomas)83298272180
Moor de, E.A.J. (Eric)80361932101
Ondersteijn, N. (Niels)77809382372
Poppelaars, J. (Jan)59539591862
Romanesco, R. (Roel)81273061828
Schouten, J.A.J. (Jordy)82259432111
Senders, J.B.H. (Justin)83006992199
Smits, M. (Mark)75526662141
Uijl den, W.J. (Wim)84615081531
Vennix, F.A. (Frank)74772941447
Vereggen, L. (Lars)82515182336
Veth de, B. (Bo)78127941971
Veth de, C.C.M. (Christ)72552481561
Vliek, D.W. (Dick)77704991662
Vrande van de, B. (Bram)86040681557
Warmerdam, M. (Max)84133832486
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Rockx, F.M.M.M. (Frank)59943401552
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Ravestein, H. (Hans)64259251535
Kloosterboer, N.C.W. (Nico)68162711594
Cartens, U.L.M. (Ben)72087731442
Wattimena, J. (Joey)84935731331
Smits, C.I. (Jacques)84929901621
Schuurmans, J. (Jan)82511882057
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Cartens, U.L.M. (Ben)72087731442
Eck van, T.N. (Ted)59940651899
Elven van, E.F.A. (Erik)66153121850
Goorden, J.M. (Johan)68825571809
Grift, E. (Evert)88361130
Höfer, R.G.J.M. (Ron)83416521425
Heijnen, P.A.C. (Patrick)80574341314
Jacobs, M.U. (Marvin)78785851640
Jonkers, F.H.J. (Frans)80430461029
Kloosterboer, N.C.W. (Nico)68162711594
Kok, I. (Ivo)82639262149
Laar van de, A.J.M. (André)60053181623
Naalden, M. (Marc)74451961805
Nijs de, P.G.A.M. (Pieter)83861801179
Oosterhout van, H. (Bart)61481421237
Otten, H. (Hans)86564281378
Phernambucq, L. (Leo)88361020
Ravestein, H. (Hans)64259251535
Rockx, F.M.M.M. (Frank)59943401552
Schumacher, A. (Arco)71286931719
Schuurmans, J. (Jan)82511882057
Smits, C.I. (Jacques)84929901621
Suijkerbuijk, F. (Frank)88237490
Verbeek, M.W.C. (Martijn)82962111817
Verbeek, R.A.J.M. (Rob)8560596884
Veth de, B. (Bo)78127941971
Veth de, C.C.M. (Christ)72552481561
Wattimena, J. (Joey)84935731331
Witkamp, A.J. (Ab)74114921324
Niet opgekomen00000