Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241664
Korsse, J. (Hans)71298701661
Zaal, N. (Nico)74467361391
Huijbregts, H. (Hein)78879131889
Boogert, W.A. (Willem)79790261559
Meijenfeldt von, C. (Chiel)82151961599
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans, M. (Miep)87727751099
Antonissen, M. (Michiel)69610091903
Bayings, F.T. (Frans)61591531514
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321937
Boeren, P. (Paul)78739651645
Boogert, W.A. (Willem)79790261559
Brinke te, J. (Jan)59960120
Cadsand van, T. (Thijs)88523710
Compagner, D. (Daniël)82793921363
Crane, A. (Alex)76441641594
Creuels, F.M.J. (Frank)71930431618
Creyghton, M. (Maurits)61843981463
Dammer, N. (Noud)88514360
Daniels, H.A.M. (Hennie)73936281675
Deijkers, G. (Gideon)84974230
Dielissen, G.J.M. (Gerjos)81987621531
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman, S. (Sebastiaan)84812531903
Dogterom, J.L. (Jan Leendert)71619021495
Dongen van, C.P.A.M. (Kees)61279241664
Duuren van, F. (Frank)75197541469
Ermes, M. (Marc)82491641683
Fakkel, E.J. (Eduard)78140041571
Feenstra, K. (Kars)88514690
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391300
Gietelink, D.A. (Dirk)87954901130
Godderij, P.J.M. (Jo)86593871735
Goossen, R.C.L. (Rolf)87129461735
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde, G. (Gerard)87236821259
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans, R. (Ron)76441531535
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis, H. (Hein)84069151418
Hahn, G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers, C.A.M. (Carlos)67757691903
Hendriks, A.F.C.J. (Zef)81562691526
Hengst den, S. (Simon)60836601591
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts, H. (Hein)78879131889
Huo, R. (Riley)88514470
Ikouaa, N. (Nassim)88352990
Jansma, B. (Bouke)83293541642
Jong de, F. (Frank)83590651811
Kapitany, K. (Karoly)66236391611
Khurana, A. (Aanya)88431200
Kleyn, J. (Jan)85696601324
Koeman, J.J. (Ko)86379701082
Kooten van, W.P. (Willem)84524991486
Korsse, J. (Hans)71298701661
Leeuw de, C.A. (Kees)74329091554
Lessmann, E.A.B.M. (Edwin)61177051828
Li, H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg, B. (Bas)78387321694
Linden van der, W. (Willem)72910971835
Lucas, F.C. (Fred)63776791782
Martens, A.L. (Astrid)85507291384
Martens, L. (Levi)86265080
Martens, L. (Liecke)87960950
Martin Zamora, I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel)82151961599
Merwijk van, M. (Matthijs)83728151737
Mies, E. (Edwin)87579911133
Namen, L. (Lev)88353100
Nooren, B. (Bibi)8746672613
Nooren, M. (Mijntje)88316800
Oomen, A.M.J.G.M. (Rens)71287042050
Ooms, C. (Kees)80802701892
Pardoel, F.F.C. (Fred)81140621665
Portengen, G.J. (Gertjan)84215781284
Rietveld, L. (Leo)75265631897
Roestel van, J. (Jan)72229081741
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten, J.G.H. (Joost)61944081735
Ruyter de, R. (Rob)67423621303
Scherbeijn, C.T.M. (Cor)75781201707
Scholten, N. (Noud)88578820
Severeijnen, P.M.M. (Peter)59715041796
Shabanaj, A. (Alda)85337781875
Slagboom, A.J. (Arno)77714561844
Smet de, S. (Sander)78633721604
Smidt, M. (Mart)84700770
Smits, M. (Mark)75526662141
Stafleu, M. (Michiel)80966711625
Straathof, D. (Dick)61352831838
Sulman, J.W.F. (Jan)83163851658
Taminiau, L. (Lode)88390720
Tellekamp, R. (Rowena)78570251580
Tienhoven, T. (Ties)88084921273
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571089
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen, F.J.A. (Frank)73766112048
Vermetten, F. (Frank)87727861228
Verstappen, H.W.M. (Henk)61954311847
Vingerhoeds, R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar, G.J. (Gert)60074961750
Vreugdenhil, S.A. (Sier)8418839806
Westendorp, R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse, J. (Jasper)62313021858
Willemars, M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn)75090841695
Zaal, N. (Nico)74467361391
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Praag van, L. (Leo)71703501459
Toirkens, K. (Kristian)72031081748
Aalst van der, P.J. (Peter)80526271426
Dijck van, W. (Wil)82676001581
Bragt van, D. (Dion)82792491660
Dam van, P.J. (Pieter)86244841353
Volder, H. (Hans)88028711262
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalst van der, P.J. (Peter)80526271426
Bragt van, D. (Dion)82792491660
Buijs, P.J. (Pierre)59924481745
Dam van, P.J. (Pieter)86244841353
Dijck van, W. (Wil)82676001581
Duijm, L. (Luuc)88397540
Esmeijer, E.J. (Erik Jan)85258031246
Franssen, P. (Paul)86664601324
Hoof van, I. (Ivana)84721120
Huiting, T. (Thijs)83725951344
Kinderen der, A. (Adri)73072451474
Naus, J.E. (Jan)87826970
Niesen, F. (Frits)87892530
Pouwels, P. (Peter)83120291124
Praag van, L. (Leo)71703501459
Reijenga, K. (Klaas)77808281612
Thijssen, F.H. (Freek)8806479702
Toirkens, K. (Kristian)72031081748
Volder, H. (Hans)88028711262
Niet opgekomen00000