Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Hoorn van, M.D. (Marsel)69794671673
Schouten, F.A.J. (Frank)72692181638
Moorsel van, E.G.A.M. (Ernest)75266071661
Moorsel van, T. (Tommie)81018961664
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aa van der, T. (Teun)84256811531
Alphen van, C.C. (Carel)81297701706
Bastiaansen, T. (Tom)88307560
Bötticher, D. (Donald)85724871167
Bötticher, R. (Roderick)8484498923
Begashvili, B. (Bagrat)87788800
Begashvili, B. (Bakury)87788690
Berg van den, B. (Bram)74921772236
Bergman, T. (Tjibbe)8778902232
Bighelaar van den, J.H.A.M. (Joost)82128861996
Boxtel van, D. (Danniel)70477771881
Brand, B.J.L.M. (Berry)76648441798
Brink van den, W.J.F.M. (Willem)77947872036
Carol, W. (Wendy)81552131199
Dijk van, J. (Julius)88341880
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Dorp van, H.M. (Bert)72152411308
Douwes, J. (Jan)75554711979
Duijnhoven van, P.P.A. (Paul)68162381621
Dumont, W. (Ward)87789350
Essens, C. (Caleb)87789570
Feelders, A.J. (Ad)60104551998
Havermans, A.J.G.M. (Ad)71767191466
Heijden van der, B. (Bram)87789680
Heijden van der, N. (Niels)86195340
Hohner, A.C. (Andries)78608861544
Hoorn van, M.D. (Marsel)69794671673
Jansen, A.G.J. (Arnoud)70107181957
Kaya, C.D. (Cemil)88232321488
Klijsen, F.J.H. (Frans)77240241139
Kocken, W.G.R.M. (Wilbert)67706212087
Kooijman, P.J. (Piet)82501101409
Korevaar, J.C. (Jan)70801061456
Leemans, H.M.C.A. (Huub)71789191954
Leersum van, A.G.D. (Fons)85647870
Libregts, T. (Thijn)87416670
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Mazanne, I. (Ilya)87789900
Mei van der, R. (Rik)87790010
Montenegro, M. (Michele)76152341876
Moors, J.J.A. (Hans)59697221839
Moorsel van, A.A.H.M. (Ton)60401991398
Moorsel van, E.G.A.M. (Ernest)75266071661
Moorsel van, R.A.M. (Rob)80934041443
Moorsel van, T. (Tommie)81018961664
Mutsaers, A.J.J.M. (Ad)61448421743
Nap, R. (Rowan)81019401887
Nauta, J. (Jetse)87186000
Olree, A. (Alex)85652051411
Olree, A. (Alfred)88190740
Olree, S. (Stefan)8779012814
Panjoel, B.J. (Bert-Jan)75553831977
Postuma, J. (Jaap)84079051782
Priems, P.J.J.M. (Pieter)60320921756
Rage, U. (Umar)86514781401
Schoot van der, M.P. (Mark)83666991240
Schoot van der, P.P.A.J. (Peter Paul)86514891449
Schouten, F.A.J. (Frank)72692181638
Smout, L. (Luuk)84878970
Thönissen, J.W.A.M. (Hans)71191231663
Thijsse, E.G.C. (Elias)71784131797
Uijl den, W.J. (Wim)84615081508
Velden van der, W.C.M.J. (Wim)83630581535
Vennix, F.A. (Frank)74772941447
Weel, A. (Aniek)86288950
Weel, J.J.M. (Jaap)71480201877
Werdt de, N. (Noureddine)8580660500
Wild, R. (Rik)87790340
Ye, S. (Sam)86195450
Zegveld, R. (Rick)77229242010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Overzier, C.H.M. (Cas)67702031661
Plasmans, B.L.P.A. (Bart)80360391725
Wit de, M.R. (Maarten)81283181544
Kools, J. (Jasper)83536751720
Esch van, R. (Rob)85085331305
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ansems, P. (Peter)65806621314
Beek van, A. (Ard)78599621794
Berg van den, L. (Ludo)86845770
Bosch van den, R. (René)74618171524
Bree van, M.W.J. (Mart)88318670
Brekelmans, L. (Lasha)8819206363
Bressers, W.J.A. (Wim)72153071645
Brock, F. (Frans)86045191211
Coenen, T. (Thomas)88327360
Couwenberg, P.J.T.M. (Pieter)75106791593
Dignum, N. (Nico)84903501190
Elswijk, B. (Ben)86088860
Esch van, R. (Rob)85085331305
Graafmans, P.L.J. (Pascal)69675541796
Griethuijsen van, H. (Henk)65913431668
Grunsven van, J. (Jan)88327140
Hamers, E. (Erik)75485741686
Hielkema, M. (Menno)88003080
Hielkema, T. (Thijmen)8684522250
Houben, J.P. (Sjeng)61535871570
Hout van den, T. (Tom)88002530
Huygevoort van, B.F.A.J. (Bram)76535801984
Knegt de, S. (Simon)86088751152
Kools, J. (Jasper)83536751720
Kools, T. (Thomas)82501212064
Krijbolder, W.M.M.J.J. (Wim)88631070
Krugers, A.G. (Ton)69675211219
Kuszelewski, A. (Arthur)86495531753
Lanen van, A. (Alex)75937291819
Langenberg, R. (Rembrandt)88327250
Leenaars, S. (Sacha)85707380
Leenaars, S. (Sergei)85705180
Leijtens, F.A.M. (Frans)81136111285
Leur de, H.R.R. (Rogier)88615670
Licht, R. (Ruud)84152311713
Loo van de, W. (Wouter)88002860
Meer van der, P. (Pepijn)88357280
Meer van der, T. (Thomas)88357390
Meeuwsen Venema, C. (Ciske)86846100
Meeuwsen Venema, S. (Sil)86846210
Muis, M. (Matthijs)85705621114
Overzier, C.H.M. (Cas)67702031661
Plasmans, B.L.P.A. (Bart)80360391725
Plasmans, S. (Sjors)88002640
Pluijm van der, P. (Pieter)86813210
Pouwels, G. (Gies)88327690
Pouwels, R. (Rein)88003190
Pulskens, J. (Jonas)8819217428
Renders, H.J. (Henk)65090191451
Rijkeboer Vizcarra, N. (Nikolaas)88327800
Roelin, J. (Jerion)88328020
Roelin, J. (Jorius)88327910
Roozen, M. (Mika)88326920
Roozen, T. (Tigo)86845330
Rouws, R. (Remy)85705070
Sazonov, A. (Andrei)88628980
Sazonov, F. (Fedor)88156971391
Spapens, T. (Thijs)85338550
Story, G. (Gerony)8800297267
Suijkerbuijk, R. (Ryan)8832703150
Touw, J. (Jaap)74336791572
Uden van, T. (Tim)8615387555
Verbraak, F. (Finn)88327470
Verhoeven, R. (Robin)82914261820
Verhoeven, T. (Tijm)88327580
Wesel, F. (Finn)88002420
Wit de, M.R. (Maarten)81283181544
Zhan, Y. (Yijun)85345480
Niet opgekomen00000