Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Stadhouders, L.J.A.M. (Rene)69416051738
Bosch van den, W.L.P. (William)71796781813
Govers, M.A.J. (Marc)76821471728
Hout van den, P.J.M. (Peter)81393071834
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bosch van den, W.L.P. (William)71796781813
Brenders, S.A.M. (Sjaan)72726831017
Bul, K. (Kesley)86813870
Buskens, R. (Remco)86879320
Diepstraten, J.A.H. (Jan)78181951647
Francois, P.A.C.M. (Peter)80712831281
Gosens, L. (René)62650281643
Govers, M.A.J. (Marc)76821471728
Heijde de, L. (Leo)60802060
Heijne, J. (Jan)73889090
Hout van den, P.J.M. (Peter)81393071834
Kastelijns, P.B.J. (Peter)75161020
Lips, J.M. (Johan)81396041586
Maas, H. (Herman)72386491495
Noorloos van, C. (Kees)77676941865
Pieterse, H. (Henk)83922080
Prinse, C.J. (Cees)59675000
Stadhouders, L.J.A.M. (Rene)69416051738
Ven van der, B. (Bart)84211710
Versteeg, J. (Jan)88349910
Vink, F. (Frits)87401161260
Waard de, P. (Peter)67664520
Wijk van, B. (Bas)83060781229
Wijs de, R. (Robbert)82880271667
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Steeksma, R. (Ron)72880721788
Hess, F.J.W. (Stefan)73934631961
Romanesco, R. (Roel)81273061828
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Verhoeff, T.J. (Timardi)83552151819
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bresser de, N.C.M. (Nico)83133271238
Bruggen van der, W. (Wouter)88341990
Dijk van, J. (Julius)88341880
Dongen van, E.A.W.M. (Eric)71368111754
Dorp van, T. (Teun)78090541650
Emmen, A. (Adriaan)88342540
Griethuijsen van, H. (Henk)65913431668
Grijsbach, A. (Annelies)81037991444
Grijsbach, T. (Thom)70874101312
Haas de, H. (Harrie)87852820
Haas de, T. (Tristan)84439521336
Heijden van der, B. (Berry)87852710
Hendriks, J. (Jens)88342430
Hess, F.J.W. (Stefan)73934631961
Hess, P. (Peter)77273681409
Holsbergen, A. (Arnold)82725830
Jacobs, R. (Ruud)82976631604
Karafantis, X. (Xander)88342100
Laat de, W.P.A.M. (Wil)70092990
Loos, I. (Isa)88342210
Loy van, H.G.M. (Rick)75106901932
Meerwijk, A.J. (Arend Jan)81207061773
Nistelrooij van, D. (Dennis)88342320
Oirschot van, J. (Joris)88474430
Orsouw, H. (Hans)82393631413
Pakos, A. (Angelo)84108420
Romanesco, R. (Roel)81273061828
Steeksma, R. (Ron)72880721788
Strik, B.M.E. (Bonny)82070781430
Ven van der, W. (Wim)84830790
Verhoeff, T.J. (Timardi)83552151819
Weijers, R.G.J. (Ralf)76854031863
Wildeboer Schut, J.W.S. (Jean-Marie)79963621781
Wolf de, R. (Rob)82400121427
Zelst van, J. (Jasper)86482991485
Zijlmans, C. (Cor)85486611358
Zon van, R.C.M. (Richard)79422861732
Niet opgekomen00000