Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Smits, W. (Walter)60934831922
Gerritsen, J. (Jan)69609651486
Vondevoort v.d., W.J.P.M. (Wim)72975101797
Vriens, L. (Leendert)75667901502
Boomen van den, R.N.A. (Ronny)77325271776
Brouwers, G.J.T. (Geert)77977131842
Rombauts, W.C. (Wilbert)79243561655
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bogers, H.P. (Henk)82206631253
Boomen van den, R.N.A. (Ronny)77325271776
Brouwers, G.J.T. (Geert)77977131842
Bruggen van, F. (Frans)77326151326
Eliens, A. (Arno)75371671921
Gerritsen, J. (Jan)69609651486
Goossens, A. (Anton)62283320
Jacobs, B. (Bob)77976801831
Jacobs, T. (Theo)78364001182
Kooijman, P.J. (Piet)82501101409
Langenberg, C.W.M. (Christ)60517161717
Lankreyer, J. (Jos)71192331603
Paridaans, P. (Peter)80124331636
Rombauts, W.C. (Wilbert)79243561655
Rombouts, C.P.M. (Kees)61572171883
Rombouts, F. (Frans)61899421414
Rombouts, F.H.J.J. (Frank)81366231546
Rombouts, G. (Geert)59785331681
Rombouts, R. (Ron)65258931759
Roos, P. (Piet)81683141539
Smits, W. (Walter)60934831922
Verhappen, T.L.M. (Tom)73170351769
Vondevoort v.d., W.J.P.M. (Wim)72975101797
Vorst van de, M. (Michel)63031870
Vriens, L. (Leendert)75667901502
Vries de, J.S. (Jan)69559931990
Westmijse, R. (Rolf)85439751225
Winters, C. (Coen)65893631821
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Biggelaar van den, W. (Wim)72506831578
Gjoshi, I. (Ilir)79147201787
Saft, H.W. (Han)79382601713
Meel van, I. (Isa)80003881560
Swuste, K. (Kuno)84285631370
Vorstman, M. (Marius)84704841411
Thomassen, H. (Henk)86044200
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts, R. (Rik)87453740
Adriaans, M.J.K.M. (Mario)77283361406
Baas, B. (Bert)60207291735
Bax, K. (Koen)85977760
Biggelaar van den, W. (Wim)72506831578
Blijlevens, W.J.H. (Pim)76458031885
Braamkolk, H. (Han)79205281661
Brussel van, J. (Justin)86325470
Corbijn van Willenswaard, L.J. (Lars Jorrit)81552681466
Duisterwinkel, J. (Jiddo)88503580
Duisterwinkel, P. (Pax)87026940
Fortuin, H. (Harm)83205980
Gjoshi, I. (Ilir)79147201787
Haagen, J. (Jesper)88003300
Heijden van der, T. (Ton)84468120
Hiemstra, F. (Felix)88503910
Josiassen, H. (Hans)85190820
Lam, J. (Julian)88003410
Lammers, B. (Boudewijn)76475520
Meel van, I. (Isa)80003881560
Mulder, A. (Anne-Sophie)88577390
Mulder, H. (Harold Ben)88503690
Nisselrooij van, C. (Carolien)88003520
Nisselrooij van, R. (Robert)88003630
Putten v.d., L. (Leo)70049760
Saft, H.W. (Han)79382601713
Siegert, E. (Ernst)86325360
Smits, B. (Bas)87818610
Stuyvenberg van, R. (Richard)86185990
Swuste, K. (Kuno)84285631370
Thomassen, H. (Henk)86044200
Veen van, R. (Ruben)88503800
Verhees, F. (Frits)80692480
Verhees, M. (Miriam)80869581437
Verheugen, V. (Valentijn)73507061639
Vermeulen, H.T.J. (Harry)79402510
Vorstman, M. (Marius)84704841411
Niet opgekomen00000