Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dalhuisen , T.H. (Tiemen),64365841856
Hermanussen , R. (Robin),78298661584
Hoekstra , A. (Arnold),75352091643
Janssen , A.P.J. (Arno),67601491658
Kempen , H.M. (Henny),66107141758
Kempen , W.H.M. (Wim),67601271520
Kremers , L.C.W. (Berrie),71826041654
Lanen van, A.J.J. (Toon),71825712150
Lever , M.M. (Marcel),73609801876
Loon van, M. (Marco),81317941588
Rongen , J. (Jos),73725961479
Saris , L. (Luuk),80911161895
Selten , J.P.G. (Jan),67601052068
Ariaans , T. (Tim),83075741718
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ariaans , T. (Tim),83075741718
Dalhuisen , T.H. (Tiemen),64365841856
Dresen , U.B. (Ulrich)82461722243
Finke , T. (Tobias)88222532000
Haas de, M. (Marius)61330391536
Hermanussen , R. (Robin),78298661584
Hintze , H. (Helge)88208342278
Hoekstra , A. (Arnold),75352091643
Janssen , A.P.J. (Arno),67601491658
Kempen , H.M. (Henny),66107141758
Kempen , W.H.M. (Wim),67601271520
Kerstens , D.J.W.M. (Dennis)73896572245
Koehler , M. (Markus)84211052120
Kooijmans , J. (Jermo)81015882294
Kremers , L.C.W. (Berrie),71826041654
Lanen van, A.J.J. (Toon),71825712150
Lemanczyk , T. (Thomas)77637892225
Lever , M.M. (Marcel),73609801876
Loon van, M. (Marco),81317941588
Noij , T.E.A.M. (Ted)77683321780
Odendahl , R. (Reiner)81076162370
Perschke , U. (Ulrich)79460592081
Podzielny , K.H. (Karl-Heinz)58108492377
Ries , B. (Benjamin)87182262227
Rongen , J. (Jos),73725961479
Saris , L. (Luuk),80911161895
Selten , J.P.G. (Jan),67601052068
Stork , I.G. (Ivo)70711082143
Stork , O.J. (Ornett)70711302101
Volkov , M. (Mykyta)86107782064
Werbeck , T. (Thorsten)78622832137
Wijst v.d., P. (Pieter)71789631770
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Aders , M. (Maarten),84896351549
Buul van, J.J. (Jasper),82844191320
Harperink , P. (Paul),78313951660
Hovens , L. (Leo),60164941724
Münch , C. (Christiaan),73765341640
Raemakers , K. (Karl),82645421581
Sonnemans , J. (Jack),60626281770
Talpe , E. (Erwin),83928021707
Thijssen , P.A.M.W. (Peter),64753041635
Timmermans , M. (Mark),78548361749
Vermeulen , J. (Jacco),81994441799
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aders , M. (Maarten),84896351549
Ahrens , W.H.H. (Willi),67430331438
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Blank , A.J.W. (Albert Jan),64051461907
Bonten , A. (Arvid)88381700
Broekhuis , J.M.M. (Jan),62059691914
Bruls , F. (Floris)87874710
Buul van, J. (Jeroen)84261540
Buul van, J.J. (Jasper),82844191320
Buul van, J.M. (Joris)83352390
Claassen , R. (Roos)87845780
Claassen , T. (Teun)87845890
Coenen , P.M.J. (Paul)84305101529
Cox , M. (Martijn),76764821757
Daamen , F.M. (Ferry)60100701997
Dissel , H. (Henk),69550141927
Duchom , A. (Alex)86113390
Friesen , B. (Boris)72507382090
Fusers , J. (Jonne)87836430
Fusers , L. (Lorijn)88314710
Gabriels , G.J.W. (Geert),74520712004
Geboers , J. (Jimmy),81110041873
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Goch van, C. (Clemens)81010821274
Harperink , P. (Paul),78313951660
Heesakkers , S. (Steven)85586050
Hendrickx , A. (Arthur)60876091764
Hoefsmit , E.A. (Eric)78132341380
Hoeks , S. (Storm),84557661645
Hommerson , P. (Paul)76738092222
Hompes , R. (Roel)88314820
Hovens , L. (Leo),60164941724
Hut , O. (Olivier)88339570
Kessels , J. (Jelte)86675930
Konijnenberg , S. (Susanti)86113720
Kuipers , J. (Jannes)87846110
Kursten , G. (Gwen)87846000
Kursten , M. (Merlijn)86676040
Laan van der, R. (Roel),72181671884
Münch , C. (Christiaan),73765341640
Meel van, I. (Isa)80003881561
Nijsten , L.M. (Ludo),83495610
Nuijens , D. (Dion)86113940
Ogier , D. (Dirk)86114050
Pellemans , M. (Mathijs),82572601669
Raemakers , K. (Karl),82645421581
Rijnbeek , A. (Ton),62315551438
Scheepers , F. (Fons),85601450
Seijbrands , L. (Lars)88314930
Sonnemans , J. (Jack),60626281770
Steer , F. (Fobbe)85603870
Steer , J. (Jelte)87416450
Suijkerbuijk , X. (Xavi)88315040
Talpe , E. (Erwin),83928021707
Thijssen , P.A.M.W. (Peter),64753041635
Timmermans , M. (Mark),78548361749
Tromm , A. (Amber)87836540
Veerbeek , W. (Wessel),81691721788
Verhoef , R. (Rogier)88403150
Verhoef , T. (Timo)85945860
Vermeulen , J. (Jacco),81994441799
Vermeulen , S. (Stef),83876540
Wang , B. (Bi-Rong),84885131325
Winters , C. (Coen),65893631828
Winters , J. (Jack),72508481034
Ye , W. (Winnie)86021100
Ye , X. (Xander)85440190
Niet opgekomen00000