Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Berkers , E.T. (Embert),60495821682
Berkers , P.A.M. (Piet),60013581763
Hanique , P. (Paul),80428151773
Hurkmans , T. (Tibor),77863391766
Jacobs , H. (Hans),79785971586
Loomans , J.M. (John),60054721904
Meijer , E. (Ellen),79237951712
Pelt van, C. (Kees),75832461629
Rooijakkers , S. (Stefan),76462871871
Sparidans , A. (Toon),72879621607
Visser , R. (Roby),85701771601
Sanden van der, M. (Martien),78567171858
Wever , R. (Remco),88013861245
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts , R. (Rob),77117152151
Beekhuizen van, M. (Michiel),87560220
Berg van den, G. (Gerard),73596492003
Berkers , E.T. (Embert),60495821682
Berkers , P.A.M. (Piet),60013581763
Bollaan , R. (Renzo)87829280
Boomen v.d., A. (Arie),79630761402
Briels , R. (Raymond)74792301945
Bussel van, B. (Bart)83528940
Clevers , E. (Egbert)79967032247
Cuijpers , F.A. (Frans)62263742419
Donkers , A. (André)88299200
Greef de, R. (Rini)88203940
Hanique , P. (Paul),80428151773
Hooidonk van, C.H. (Kees)85190601411
Hurkmans , T. (Tibor),77863391766
Jacobs , H. (Hans),79785971586
Jansen , B.A.H. (Bob)77997812204
Joosten , P. (Peter),87722030
Kerkhof , M.A. (Michel)79678721914
Leenen , B. (Boyd)88093060
Leesberg , A.F.A. (Dolf)80492061670
Loomans , J.M. (John),60054721904
Meijer , E. (Ellen),79237951712
Pelt van, C. (Kees),75832461629
Rooijakkers , S. (Stefan),76462871871
Sanden van der, M. (Martien),78567171858
Schlangen , J. (Jos),81931301327
Schlangen , K. (Koen),80252921829
Schlangen , M. (Maarten),81219600
Slagmolen , J. (Justin),85241090
Sparidans , A. (Toon),72879621607
Swinkels , J. (Jos),72880061949
Swinkels , M. (Maurice)80253032164
Swinkels , R.H.A. (Robin)78845252489
Visser , R. (Roby),85701771601
Vossen , S. (Sharif),86226141199
Wever , R. (Remco),88013861245
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dalhuisen , T.H. (Tiemen),64365841856
Hermanussen , R. (Robin),78298661584
Hoekstra , A. (Arnold),75352091643
Janssen , A.P.J. (Arno),67601491658
Kempen , H.M. (Henny),66107141758
Kempen , W.H.M. (Wim),67601271520
Kremers , L.C.W. (Berrie),71826041654
Lanen van, A.J.J. (Toon),71825712150
Lever , M.M. (Marcel),73609801876
Loon van, M. (Marco),81317941588
Rongen , J. (Jos),73725961479
Saris , L. (Luuk),80911161895
Selten , J.P.G. (Jan),67601052068
Ariaans , T. (Tim),83075741718
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ariaans , T. (Tim),83075741718
Dalhuisen , T.H. (Tiemen),64365841856
Dresen , U.B. (Ulrich)82461722243
Finke , T. (Tobias)88222532000
Haas de, M. (Marius)61330391536
Hermanussen , R. (Robin),78298661584
Hintze , H. (Helge)88208342278
Hoekstra , A. (Arnold),75352091643
Janssen , A.P.J. (Arno),67601491658
Kempen , H.M. (Henny),66107141758
Kempen , W.H.M. (Wim),67601271520
Kerstens , D.J.W.M. (Dennis)73896572245
Koehler , M. (Markus)84211052120
Kooijmans , J. (Jermo)81015882294
Kremers , L.C.W. (Berrie),71826041654
Lanen van, A.J.J. (Toon),71825712150
Lemanczyk , T. (Thomas)77637892225
Lever , M.M. (Marcel),73609801876
Loon van, M. (Marco),81317941588
Noij , T.E.A.M. (Ted)77683321780
Odendahl , R. (Reiner)81076162370
Perschke , U. (Ulrich)79460592081
Podzielny , K.H. (Karl-Heinz)58108492377
Ries , B. (Benjamin)87182262227
Rongen , J. (Jos),73725961479
Saris , L. (Luuk),80911161895
Selten , J.P.G. (Jan),67601052068
Stork , I.G. (Ivo)70711082143
Stork , O.J. (Ornett)70711302101
Volkov , M. (Mykyta)86107782064
Werbeck , T. (Thorsten)78622832137
Wijst v.d., P. (Pieter)71789631770
Niet opgekomen00000