Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bakx , H. (Hans),80900821386
Boer de, R. (Reinder),82892371445
Daantje , E. (Eldon),82722751168
Dekker den, G.J.M. (Gregor),83378571477
Driel van, M. (Martin),72628491740
Driesten , B.C.H. (Bart),84334911433
Esch van, R.H.J.A. (Roy),86107121680
Haperen van, J.M.C. (Joey),85325901457
Reitsma , E.H. (Ebe),83866311654
Tiellemans , G. (Geert),70889391685
Gestel van, T. (Teun),87722361422
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bakx , H. (Hans),80900821386
Berkelmans , G. (Gilion),80369851860
Boer de, R. (Reinder),82892371445
Boll , P.A.I.M. (Peter)60299802111
Boumans , M. (Mark)85427101278
Brooker , W. (Winston)62431600
Burg , B. (Brent),79382052121
Claassen , C. (Curd)78062161524
Claassen , D. (Diederik),75877231772
Daantje , E. (Eldon),82722751168
Dekker den, G.J.M. (Gregor),83378571477
Dijkstra , M.C. (Matthijs)84823642037
Driel van, M. (Martin),72628491740
Driesten , B.C.H. (Bart),84334911433
Dun van, J. (Joop)75448231275
Elzen van den, M.L.A.G. (Michel),81091451768
Esch van, H.W. (Rien)86107010
Esch van, R.H.J.A. (Roy),86107121680
Gerrits , J. (Jesse)88341550
Gerrits , J. (Jonathan)88341440
Gestel van, T. (Teun),87722361422
Gottlieb , J. (Jaap)82143161560
Graste , P. (Peter)88379720
Haperen van, J.M.C. (Joey),85325901457
Heijstek , C.H. (Niels),77840621928
Heijstek , H. (Hans),60012591840
Jansen , G.A. (Guido)73407292170
Kastelein , A.G. (Gerard),70673901610
Lange de, J. (Job),82806462221
Lankveld van, W.L.M. (Wil),73691091956
Leije van der, P. (Paul)77554071661
Leijer de, C.G.J. (Christiaan)86527210
Luijpen , M.J. (Michiel)73690981941
Meerkerk van, J. (Jaap),67424171758
Meijden van der, M.C.M. (Martien),77549122005
Meurs van, R. (Rob),71775442077
Michiels , M.W. (Max)85885470
Reitsma , E.H. (Ebe),83866311654
Schoenmakers , L. (Lucas)86670650
Stee van der, M. (Michel)78941612053
Steenbekkers , F. (Franck),71932742065
Stiphout van, H.J.M.T. (Tom),66274891819
Tiellemans , G. (Geert),70889391685
Zand van de, B. (Brenn)88341660
Zand van de, J. (Joren)88341770
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NN00
NO00
Aders , M. (Maarten),84896351549
Ahrens , W.H.H. (Willi),67430331438
Buul van, J.J. (Jasper),82844191320
Hoeks , S. (Storm),84557661645
Laan van der, R. (Roel),72181671884
Nijsten , L.M. (Ludo),83495610
Raemakers , K. (Karl),82645421581
Rijnbeek , A. (Ton),62315551438
Scheepers , F. (Fons),85601450
Vermeulen , S. (Stef),83876540
Wang , B. (Bi-Rong),84885131325
Winters , J. (Jack),72508481034
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aders , M. (Maarten),84896351549
Ahrens , W.H.H. (Willi),67430331438
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Blank , A.J.W. (Albert Jan),64051461907
Bonten , A. (Arvid)88381700
Broekhuis , J.M.M. (Jan),62059691914
Bruls , F. (Floris)87874710
Buul van, J. (Jeroen)84261540
Buul van, J.J. (Jasper),82844191320
Buul van, J.M. (Joris)83352390
Claassen , R. (Roos)87845780
Claassen , T. (Teun)87845890
Coenen , P.M.J. (Paul)84305101529
Cox , M. (Martijn),76764821757
Daamen , F.M. (Ferry)60100701997
Dissel , H. (Henk),69550141927
Duchom , A. (Alex)86113390
Friesen , B. (Boris)72507382090
Fusers , J. (Jonne)87836430
Fusers , L. (Lorijn)88314710
Gabriels , G.J.W. (Geert),74520712004
Geboers , J. (Jimmy),81110041873
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Goch van, C. (Clemens)81010821274
Harperink , P. (Paul),78313951660
Heesakkers , S. (Steven)85586050
Hendrickx , A. (Arthur)60876091764
Hoefsmit , E.A. (Eric)78132341380
Hoeks , S. (Storm),84557661645
Hommerson , P. (Paul)76738092222
Hompes , R. (Roel)88314820
Hovens , L. (Leo),60164941724
Hut , O. (Olivier)88339570
Kessels , J. (Jelte)86675930
Konijnenberg , S. (Susanti)86113720
Kuipers , J. (Jannes)87846110
Kursten , G. (Gwen)87846000
Kursten , M. (Merlijn)86676040
Laan van der, R. (Roel),72181671884
Münch , C. (Christiaan),73765341640
Meel van, I. (Isa)80003881561
Nijsten , L.M. (Ludo),83495610
Nuijens , D. (Dion)86113940
Ogier , D. (Dirk)86114050
Pellemans , M. (Mathijs),82572601669
Raemakers , K. (Karl),82645421581
Rijnbeek , A. (Ton),62315551438
Scheepers , F. (Fons),85601450
Seijbrands , L. (Lars)88314930
Sonnemans , J. (Jack),60626281770
Steer , F. (Fobbe)85603870
Steer , J. (Jelte)87416450
Suijkerbuijk , X. (Xavi)88315040
Talpe , E. (Erwin),83928021707
Thijssen , P.A.M.W. (Peter),64753041635
Timmermans , M. (Mark),78548361749
Tromm , A. (Amber)87836540
Veerbeek , W. (Wessel),81691721788
Verhoef , R. (Rogier)88403150
Verhoef , T. (Timo)85945860
Vermeulen , J. (Jacco),81994441799
Vermeulen , S. (Stef),83876540
Wang , B. (Bi-Rong),84885131325
Winters , C. (Coen),65893631828
Winters , J. (Jack),72508481034
Ye , W. (Winnie)86021100
Ye , X. (Xander)85440190
Niet opgekomen00000