Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Godderij , P.J.M. (Jo),86593871714
Linden van der, W. (Willem),72910971962
Ooms , C. (Kees),80802701848
Rutten , J.G.H. (Joost),61944081744
Sulman , J.W.F. (Jan),83163851658
Willeboordse , J. (Jasper),62313021840
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans , M. (Miep)87727751070
Antonissen , M. (Michiel)69610091922
Bayings , F.T. (Frans)61591531473
Berkel van, R.J.C.M. (Rob)61370321990
Boeren , P. (Paul)78739651502
Boogert , W.A. (Willem),79790261596
Brinke te, J. (Jan)59960120
Compagner , D. (Daniël)82793921349
Crane , A. (Alex),76441641645
Creuels , F.M.J. (Frank),71930431667
Creyghton , M. (Maurits)61843981462
Daniels , H.A.M. (Hennie)73936281702
Deijkers , G. (Gideon)84974230
Dielissen , G.J.M. (Gerjos)81987621542
Dijk van, S. (Sem)88440990
Dijk van, T. (Tijn)88441100
Dijksman , S. (Sebastiaan)84812531922
Dogterom , J.L. (Jan Leendert),71619021514
Dongen van, C.P.A.M. (Kees),61279241699
Duuren van, F. (Frank),75197541533
Ermes , M. (Marc),82491641657
Fakkel , E.J. (Eduard)78140041607
Gardeijn de, J.W. (Jan)75476391293
Gietelink , D.A. (Dirk)87954901166
Godderij , P.J.M. (Jo),86593871714
Goossen , R.C.L. (Rolf),87129461739
Gorp van, W. (Wout)88316690
Goverde , G. (Gerard)87236821251
Graaf de, S. (Steven)88316910
Graumans , R. (Ron),76441531517
Groot de, T. (Tanis)87881200
Groothuis , H. (Hein),84069151413
Hahn , G.L.M. (Ger)62271221730
Heeswijk van, E. (Enzo)88051150
Hemmers , C.A.M. (Carlos)67757691935
Hendriks , A.F.C.J. (Zef),81562691525
Hengst den, S. (Simon)60836601493
Hoek van, M. (Morris)88353320
Huijbregts , H. (Hein)78879131878
Ikouaa , N. (Nassim)88352990
Jansma , B. (Bouke)83293541659
Jong de, F. (Frank)83590651854
Kapitany , K. (Karoly),66236391643
Khurana , A. (Aanya)88431200
Kleyn , J. (Jan),85696601374
Koeman , J.J. (Ko)86379701081
Kooten van, W.P. (Willem),84524991478
Korsse , J. (Hans),71298701624
Leeuw de, C.A. (Kees),74329091576
Lessmann , E.A.B.M. (Edwin),61177051838
Li , H.K. (Han)84443151579
Ligtenberg , B. (Bas),78387321606
Linden van der, W. (Willem),72910971962
Martens , A.L. (Astrid),85507291360
Martens , L. (Levi)86265080
Martens , L. (Liecke)87960950
Martin Zamora , I. (Ignacio)87517760
Meijenfeldt von, C. (Chiel),82151961638
Merwijk van, M. (Matthijs),83728151731
Mies , E. (Edwin)87579911133
Namen , L. (Lev)88353100
Nooren , B. (Bibi)87466720
Nooren , M. (Mijntje)88316800
Oomen , A.M.J.G.M. (Rens)71287041991
Ooms , C. (Kees),80802701848
Pardoel , F.F.C. (Fred),81140621615
Portengen , G.J. (Gertjan),84215781317
Rietveld , L. (Leo)75265631899
Roestel van, J. (Jan),72229081772
Rosmalen van, M. (Max)86920020
Rutten , J.G.H. (Joost),61944081744
Ruyter de, R. (Rob),67423621292
Scherbeijn , C.T.M. (Cor)75781201707
Severeijnen , P.M.M. (Peter),59715041783
Shabanaj , A. (Alda)85337781875
Slagboom , A.J. (Arno)77714561864
Smet de, S. (Sander),78633721611
Smidt , M. (Mart)84700770
Smits , M. (Mark)75526662103
Stafleu , M. (Michiel),80966711642
Straathof , D. (Dick),61352831862
Sulman , J.W.F. (Jan),83163851658
Taminiau , L. (Lode)88390720
Tellekamp , R. (Rowena)78570251580
Tienhoven , T. (Ties)88084921154
Uijthoven van, J.L. (Joop)77163571104
Velde van der, H. (Henk)60463921281
Verkooijen , F.J.A. (Frank)73766112056
Vermetten , F. (Frank)87727861165
Verstappen , H.W.M. (Henk),61954311858
Vingerhoeds , R.L.A. (Raymond)72150541488
Vogelaar , G.J. (Gert),60074961734
Vreugdenhil , S.A. (Sier)8418839826
Westendorp , R.F.G. (Rene)72692731440
Willeboordse , J. (Jasper),62313021840
Willemars , M.J. (Marco)81827241684
Wit de, L. (Lucas)88244750
Wit de, M. (Martijn),75090841717
Zaal , N. (Nico),74467361412
Zwaan de, T. (Thijmen)88324720
Niet opgekomen00000