Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bakels , R. (Rob),64404451616
Donk van de, R. (Roel),82633541751
Pelgrom , M.J.M. (Marcel),87326691609
Robinson , R. (Roland),79999261810
Rutten , J.P.A.M. (Joost),81684461711
Hubers , D.J.W. (Daan),85027141654
Hageman , A.E.J. (Ton),74389151573
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adriaans , M.J.K.M. (Mario),77283361407
Asperdt van, B. (Bart),84435011312
Asseldonk van, P. (Paul),59925141980
Bakels , R. (Rob),64404451616
Bijker , C.W.J. (Casper)85213810
Blijlevens , W.J.H. (Pim),76458031944
Boudewijns , P. (Pascal),74326781914
Boxtel van, D. (Danniel),70477771894
Cebula , J. (Jerzy),83732881930
Dekker , B.W. (Bart)75735772156
Donk van de, R. (Roel),82633541751
Faber , H.K. (Hugo),65961172003
Hageman , A.E.J. (Ton),74389151573
Heijligers , A.J.G.W. (Arjan)88208560
Hordijk , W. (Wim),81660811397
Hubers , D.J.W. (Daan),85027141654
Kazarjan , G. (Gachatur)85958841414
Kerkhof van de, G. (Gerard),80848682006
Kimmenade van de, W. (Wilfried),72331051637
Labriaire , M. (Millo)81458631308
Martens , H.A.J. (Huub)84726291301
Nacinovic , H. (Hans),64395431722
Peeters , J. (Joep),69417151729
Pelgrom , M.J.M. (Marcel),87326691609
Pieters , J. (Jos),87185011195
Robinson , R. (Roland),79999261810
Rooij van, J. (John),59761351815
Ruijs , J. (Jack),71446651704
Rutten , J.P.A.M. (Joost),81684461711
Sanders , P. (Paul),86513901421
Smit , M. (Maarten),59941971994
Smits , B. (Benjamin)80154471918
Smits , S. (Sebastiaan)79631752129
Venis , R. (Ruben)72738382229
Vissers , N.K.H.J. (Nico),80681921588
Voogt , J. (Hans)83797341567
Wich , G. (Ger)67895741649
Wuijts , J.M.C. (Johan),79830521943
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Berkers , E.T. (Embert),60495821682
Berkers , P.A.M. (Piet),60013581763
Jacobs , H. (Hans),79785971586
Loomans , J.M. (John),60054721904
Meijer , E. (Ellen),79237951712
Sparidans , A. (Toon),72879621607
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts , R. (Rob),77117152151
Beekhuizen van, M. (Michiel),87560220
Berg van den, G. (Gerard),73596492003
Berkers , E.T. (Embert),60495821682
Berkers , P.A.M. (Piet),60013581763
Bollaan , R. (Renzo)87829280
Boomen v.d., A. (Arie),79630761402
Briels , R. (Raymond)74792301945
Bussel van, B. (Bart)83528940
Clevers , E. (Egbert)79967032247
Cuijpers , F.A. (Frans)62263742419
Donkers , A. (André)88299200
Greef de, R. (Rini)88203940
Hanique , P. (Paul),80428151773
Hooidonk van, C.H. (Kees)85190601411
Hurkmans , T. (Tibor),77863391766
Jacobs , H. (Hans),79785971586
Jansen , B.A.H. (Bob)77997812204
Joosten , P. (Peter),87722030
Kerkhof , M.A. (Michel)79678721914
Leenen , B. (Boyd)88093060
Leesberg , A.F.A. (Dolf)80492061670
Loomans , J.M. (John),60054721904
Meijer , E. (Ellen),79237951712
Pelt van, C. (Kees),75832461629
Rooijakkers , S. (Stefan),76462871871
Sanden van der, M. (Martien),78567171858
Schlangen , J. (Jos),81931301327
Schlangen , K. (Koen),80252921829
Schlangen , M. (Maarten),81219600
Slagmolen , J. (Justin),85241090
Sparidans , A. (Toon),72879621607
Swinkels , J. (Jos),72880061949
Swinkels , M. (Maurice)80253032164
Swinkels , R.H.A. (Robin)78845252489
Visser , R. (Roby),85701771601
Vossen , S. (Sharif),86226141199
Wever , R. (Remco),88013861245
Niet opgekomen00000