NBSB Competitie 2018-2019

Navigeer snel naar uw klasse:
Avond Hoofd · Klasse A1 · Klasse B1 · Klasse C1 · Klasse A2 · Klasse B2 · Klasse C2 · Klasse D2 · Klasse E2 · Beker A · Beker B ·

Avond Hoofd

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. KiNG A00-------
2. WLC A00-------
3. De Pion A00-------
4. De Stukkenjagers A00-------
5. De Stukkenjagers B00-------
6. HSC A00-------
7. HMC Den Bosch A00-------
8. KiNG B00-------

Klasse A1

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Drie Torens A00-------
2. RSG A00-------
3. De Pion B00-------
4. De Baronie A00-------
5. 't Paardje A00-------
6. De Raadsheer A00-------
7. BSV A00-------
8. Staunton A00-------

Klasse B1

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Drie Torens B00-------
2. Dubbelschaak A00-------
3. DSC A00-------
4. De Stukkenjagers C00-------
5. De Stukkenjagers D00-------
6. De Kentering A00-------
7. De Vughtse Toren A00-------
8. EGS A00-------

Klasse C1

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Gennep A00-------
2. Gardé A00-------
3. RDS A00-------
4. Checkmate A00-------
5. De Combinatie A00-------
6. HSC B00-------
7. HMC Den Bosch B00-------
8. Eindhoven A00-------

Klasse A2

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Eeuwig Schaak A00-------
2. RSG B00-------
3. De Schaakhoeve A00-------
4. UNK A00-------
5. D4 A00-------
6. De Raadsheer C00-------
7. BSV B00-------
8. De Baronie B00-------

Klasse B2

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. KiNG C00-------
2. RSG C00-------
3. DSC C00-------
4. De Stukkenjagers E00-------
5. Caïssa Gilze-Rijen A00-------
6. De Raadsheer B00-------
7. Rode Lopers A00-------
8. De Baronie D00-------

Klasse C2

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Drie Torens C00-------
2. WLC C00-------
3. DSC B00-------
4. De Baronie C00-------
5. De Stukkenjagers F00-------
6. HSC D00-------
7. Son en Breugel A00-------
8. EGS B00-------

Klasse D2

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Combinatie B00-------
2. WLC B00-------
3. Deurne A00-------
4. De Toren A00-------
5. ODI B00-------
6. HSC C00-------
7. Mierlo-Geldrop A00-------
8. Veldhoven A00-------

Klasse E2

Navigeer snel naar een ronde:
Ronde 1 · Ronde 2 · Ronde 3 · Ronde 4 · Ronde 5 · Ronde 6 · Ronde 7
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8
1. ODI A00-------
2. Dubbelschaak B00-------
3. Oisterwijk A00-------
4. OSV A00-------
5. De Oude Toren A00-------
6. De Kentering B00-------
7. HMC Den Bosch C00-------
8. Groot-Ravenstein A00-------

Beker A

Navigeer snel naar een ronde:
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
1. De Baronie00
2. Bergen op Zoom00
3. DSC Dongen00
4. EGS00
5. Eindhoven00
6. EVS00
7. HSC00
8. HMC Den Bosch00
9. De Kemppion00
10. De Kentering00
11. Mierlo-Geldrop00
12. Oisterwijk00
13. De Pion00
14. De Raadsheer00
15. De Stukkenjagers00
16. 't Paardje00
17. RSG00
18. Waalwijk00
19. Dubbelschaak00
20. WLC00
21. De Drie Torens00

Beker B

Navigeer snel naar een ronde:
MP BP 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. De Baronie00
2. Bergen op Zoom00
3. DSC Dongen00
4. EGS00
5. Eindhoven00
6. HMC Den Bosch00
7. De Kemppion00
8. Mierlo-Geldrop00
9. Oisterwijk00
10. De Pion00
11. Rode Lopers00
12. De Raadsheer00
13. De Stukkenjagers00
14. 't Paardje00
15. WLC00
16. De Drie Torens00